• podravskimodrikibicPMK
    232
    Decki moji euro i pol mjesecno....
    Razumijem da je 19 odjednom dosta al ono ne dajes ne znam kome, dajes Dinamu.
    Ja upravo platio

    Ps. vjerujem da nas ocekuju neke tekme Dinama II tamo, i da ne, ponavljam euro i pol mjesecno
  • Gradina
    134
    za Dinamo II nije još ništa potvrđeno, sučelje je užasno, a iako je više sadržaja nego prije idalje nije vrijedno platiti
    Također prošle sezone na pripremnim utakmicama stream je imao ozbiljnih problema, zbog kojih se Klub kasnije i oglasio na društvenim mrežama
    Unatoč dobroj ideji, aplikacija je užasna u gotovo svakom pogledu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.