• tp1997
    2.8k
    Dosta nam je jedan mediokritetni visoki stoper u ovom prijelaznom roku, imamo daleko prioritetnijih pozicija.
  • rokikaciga
    15k
    Takva 2 slicna stopera vec imamo u McKenni i RadeljicuOrc123

    Torrente? :grin:
  • Orc123
    16k
    da, jbt i njega sam zaboravio.....istina.
  • Sibirski plavac
    9.3k
    Dajte nam kapitalca na jednom od krila. :fire:
  • Ivdzo11
    10.1k
    Lukas Kačavenda ostaje još najmanje šest mjeseci. Dobit će šansu. Želimo ga vidjeti, želimo ga tu - čuli smo od našeg izvora

    To što ostaje Kačavenda ne znači da Modri ne traže još jednog ili dva vezna igrača. Po klupskim nacrtima, jedan od njih trebao bi biti sposoban igrati ‘šesticu‘ i ‘osmicu‘, a drugi ‘osmicu‘ i ‘desetku‘. Kad je riječ o Ismaelu Bennacеru, o njegovu mogućem ostanku nema nikakvih vijesti, pa je sasvim logično da se Dinamo okreće novim opcijama. Konačno, Milan, Bennacerov klub, na pripremama se okuplja tek 10. srpnja.
  • Orc123
    16k
    U prijevodu nisam vec dugo izbacio neki clanak o Dinamu jer nemam nikakvih info pa ajd da iskonstruiram nesto pa mozda i pogodim. Ako i ne, nema veze. . .
  • rakurs
    3k
    Kako nije neka nova informacija? Pa svi smo očekivali odlazak Kačavende.
  • ShanKu
    2.2k
    Znači lijeva krila Hoxha i Oršić? :eyes: pa zvuči dobro, plus još Horvat ili Cardoso ili Šnajder..
  • ElDorado
    11.9k
    Kač je bio veliki talenat i sigurno ima puno prostora za napredak. Fali mu neke takticke discipline jer cesto trci ko zvrk i bespotrebno grijesi zbog neke prevelike agresivnosti. Nekako vjerujem u njega ako mu se da dovoljno prilike i poradi s njim temeljito.
  • Fan
    2.4k
    Maglica ima smisla jedino ako McKenna ide, u što baš ne vjerujem, al eto, jedino tad bi imalo logike...
  • utrinski
    4
    pa imali smo identičnog takvog i gle u kaj se pretvorio! Ako se mogao (donekle) Stojke opametiti i naučiti, vjerujem da može i Kač. Bolje njega gurat i davat minute nego Soldu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.