• mali M
    10k
    baš sam htio reć.. tu sad pljujete i malog Rodrigeza a možda je s njim već sve rečeno i završeno. u ovom ili onom smjeru.. I čeka se objava..
    Daj se prestanite hraniti sa instagram likovima i novinarima koji nemaju pojima šta se događa..
    Možda Boban umire od smjeha gledajući kako tu šizimo a već je riješeno pol toga..
  • Fan
    2.4k
    A jbg, postoji realna šansa da su nam propali (ili propadaju) A opcije (Peretz, Rodriguez, Livi) i da se sad okrećemo B opcijama, ne ide to baš samo tako preko noći...
    Golman, 2 veznjaka i desno krilo, vjerujem da će bar 2 igrača bit rješena do 1.7. i iskreno se nadam da će jedan od njih bit golman, bio to Livi ili ne...naravno da bih ga ja rado čekao koliko treba, ali Dinamo nema taj luksuz jer kvale začas kreću...
  • Jurki
    26.2k
    kvale krecu to je tocno. Filipovic bi branio ovak ili onak.
    Racunaj da se Livi nebu vrnul jos desetak dana iza nase zadnje utakmice. Ako i ne prejdemo u osminu finala nema ga najmanje do sredine srpnja.

    Livija se čeka, Fila bu obavio posel kak spada.
  • Ivdzo11
    10.1k
    Iskoristio nas da dobije top ugovor
  • Fan
    2.4k
    Racunaj da se Livi nebu vrnul jos desetak dana iza nase zadnje utakmice. Ako i ne prejdemo u osminu finala nema ga najmanje do sredine srpnja.Jurki

    Da, ovo je istina, al opet nije isto da ti do 15.7. brani drugi golman sa ili bez definiranog prvog golmana.
    Ako bi i išli po npr Horkaša ili Šempera (OK, Horkaš nam je vjerojatno daleko iznad budžeta), neće oni nas čekat ako dođe neka bolja ponuda. Jedina sreća u nesreći je da od svih igrača na tržištu, dobrih golmana ima valjda najviše pa je ajmo reći i najmanja šteta vremenski, ali opet...
  • Nogo
    11.6k


    Smrad!
    I on i žena i menađer!
    Gadi mi se ovaj lik! Treba prestati pisati o njemu! :vomit:

    Edit :

    Maccabi Tel Aviv FC is delighted to announce that club captain Dor Peretz has signed a new 3-year-contract with an option to extend by two more seasons.

    Ali ih je izvozo!
  • rokikaciga
    15k
    Uvijek sam vise preferirao stapice u odnosu na perece.
  • Masto
    1.6k
    il žena
  • Marc
    1.2k
    Znači kifla
  • Zagi
    17.9k
    Možda Boban umire od smjeha gledajući kako tu šizimo a već je riješeno pol toga..mali M

    Mozda ali je poprilično teško za vjerovati da klinac iz b momčadi nebi bio od prvog dana na pripremama ako sve ide po planu.
  • OsamŠest
    7.7k
    A možda su sva naša pojačanja još na SP :grin:
  • BPAM
    318
    Index drobi da smo zainteresirani za stopera Mateja Maglicu.
  • Dinamovapriča
    849
    Ne drobi Index, novinar njemačkog Sky Sporta je objavio a Index podjelio vijest.
  • emilperska
    16.9k
    S obzirom na sve sto smo pisali o budzetu, sumnjam da cemo do kraja transfernog roka dovodit nekog za fine odstete jer tih novaca trenutno i nemamo, a današnja uprava je realna i racionalna.
    Dovode se ciljano igraci poput Orše i Radeljica koji su maltene momentalno ili u prvih 11 ili blizu, a nije placena odsteta za njih.

    Dodatno, imamo momcad koja je nakon ispadanja iz Europe demolirala HNL.

    Ne znam što točno očekujete od Bobana? Da nikog ne proda, pokrpa rupu u budzetu od 17m EUR bez LP i da paralelno iskešira 6m EUR na 2 pojacanja. Po meni nerealno..

    Odstete u tim iznosima koje vrtite ovdje ce se placat tek ako netko ode ili ako uđemo u LP ili budemo blizu istog, recimo plasiramo se u play off za pocetak.

    Ja sam jako zadovoljan rokom jer odlazaka nema, a dosla su nam 2 pojacanja. Evo 1 je i u drugom krugu SPa, vjv starter.

    Ovo što je napravljeno s Bennacerom i Livijem se ionako ne moze napravit 15.7. nego 31.8. jer se radi o igracima iznad naše platežne moći koji imaju bolesne ugovore, takve igrače dovodiš kada njima i njihovim klubovima propadnu bogatije opcije. Naravno da ce pomoci i ako Livi odbije transfer u Besiktas ili Genou.
  • Orc123
    16k
    Takav visok trom stoper nama apsolutno nw odgovara po nacinu igre. Takva 2 slicna stopera vec imamo u McKenni i Radeljicu tako da jos jedan nema nikakvog smisla a i sigueno necemo dovoditi sestog stopera. Ovo je sigurno stara vijest pa nas je novimar stavio reda radi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.