Droljo
jakov1
Komfor je sasvim dovoljna prednost da bi se ljudi odlucili na koristenje automobila. — NitkoBitan
dumitrumitu
Gemišt86
Dino
Baš me briga hoću doći pol sata ranije ili kasnije. — dumitrumitu
Jaro
Mislim da se ovime svsrtavaju u red kandidata za rušenje Maksimira. — Crusades
A neznam, gledam kako se ekipa znoji na biciklima na 35 stupnjeva, dok ja sebi upalim klimu i muziku. Baš me briga hoću doći pol sata ranije ili kasnije. — dumitrumitu
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.