austrijanac
crophantom
Zagi
Baš idem napisat da mi je sinoc kolega iz Manchestera poslao poruku da je 70M (vjerojatno je mislio na funte) bargain za takvog igrača te da se nada da ce ga United dovest. — austrijanac
Mlađi referent
Bati se za sad na sp ispostavio kao nas trenutacno najbolji igrac u repki. — Crni86
DrRatoljub
Ludovic IX
Droljo
Nadam se da ce dobre odluke donijeti i ovaj prijelazni rok, a ne se zaletavati vođen novcem. — DrRatoljub
marcio amoroso
Za Baturinu svi su znali — Dudu9
Droljo
Paggini
Jesu. Zato mu se pola stručnjaka na zoni rugalo sa Hoffenheimom. — marcio amoroso
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.