austrijanac
db-izbjeglica
Mr Anderson
criticus
jel taj čovjek ima jako pristojnu reprezentaciju u svojim rukama i to ono... 3 godine, nije pokupio reprezentaciju par mjeseci pred SP?
jel ima izuzetno zanimljivu i poprilično uspješnu trenersku karijeru iza sebe?
kako ovo objasniti? jel se svi dosadašnji uspjesi marcela bielse u nogometu brišu ako urugvaj ispadne u ovoj skupini? hoće li marcelo bielsa i urugvaj biti osramoćeni ako ispadnu sa SP nakon prve faze? — db-izbjeglica
Dzoni
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.