• Navijač Dinama
    7.3k
    "na više frontova"Neki tip sa Zapada

    Na ovo sam najviše ciljao.
  • deda
    27.4k
    Zrinjski i Široki se pojačavaju s hrvatskim drugoligaškim igračima, a svoje najbolje prodaju u 1. HNL. Što nam to govori o jačini BIH Premier lige?
  • marcio amoroso
    31.9k
    Što nam to govori o jačini BIH Premier lige?deda

    Premier ligu bi Slaven osvojio bez problema.
  • deda
    27.4k
    Wayne Rooney rekao konačno zbogom igračkoj karijeri i potpisao managerski ugovor s Derbyjem koji kao što sam napomenuo jučer je u teškoj financijskoj situaciji.
  • Neki tip
    19k
    Premier ligu bi Slaven osvojio bez problema.marcio amoroso

    Premier ligu ni pod razno , Premijer s lakoćom. :grin:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Jako dobro si primjetio nedostatak slova j :up:
  • deda
    27.4k
    - Barca nema 5 milja za Garciu iz Manchester Cityja pa će čekat ljeto kad mu istječe ugovor
    - Inter tražio odgodu plaćanja prve rate za Hakimija, Real im odobrio tri mjeseca, rata je bila 10 milja, Inter navodno dužan 4 plaće igračima

    Nogometni velikani. :monkey:
  • Infinity
    15.2k
    A mi propadamo nakon nekih poraza u Europi :rofl:
  • Dudu
    2.6k
    U neku ruku žalosno što je tako, ali što se tiče situacije danas, u svijetu rijetko koji klub stoji dobro kao Dinamo što se tiče pandemije. Dinamo gotovo ništa prihoda nije ostvarivao od karata, matchdaya, TV prava i sponzora, pa ništa nije ni izgubljeno.

    Vidim veliki potencijal da se etabliramo kao momčad koja može prolaziti i grupnu fazu LP, ako se još dodatno popravi koefcijent kroz EL i sljedeće sezone plasira u LP.
  • deda
    27.4k
    Mandžo je izgleda sve dogovorio s AC Milanom. Danas, sutra se očekuje službena objava.
  • Neki tip
    19k
    trenutno je tako, ali Dinamo zasad živi od prodaje..

    Kome će prodavati, ako velikani kihnu, odnosno ako ne budu imali novca za kupovinu? Trenutno Dinamo stoji relativno dobro. Činjenica da od ulaznica i prodanih dresova kao ni tv prava nema baš neku lovu, što je inače problem, sada je prednost.

    Međutim, oni koji te prihode imaju, a sada nemaju, su oni koji kupuju igrače od Dinama..
  • Dino
    2.2k
    Sumnjam da ce Mandzo i Ibro zajedno dugo potrajat u istoj ekipi. Obojica vole bit glavni, obojica su strasni igraci, ali bogme imaju vec i godina u nogama (citaj iskustvo). Volio bi zbog Marija da uspije posao s Milanom, no nisam siguran kolko ce to psihicki ojacat ekipu.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ma funkcionirao je Mandžo sa Ronaldom i mnogim drugima, nije baš uvijek bio glavni. Čak smatram da je idealan partner nekom “glavnom”.
  • Dino
    2.2k

    Vjerujem da ce se sad morat i malo pogrbit buduci da je neko vrijeme bio « izvan » profesionalnog nogometa i sada dobio priliku da ponovno zaigra u jednoj od liga petice. U svakom slucaju mu zelim srecu.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ma i ja isto. Mandzo je uvijek bio borac i siguran sam da će se izboriti za nešto u tom Milanu. Milanu su rezultirati realno bili iznad mogućnosti i oni to znaju. Zato se pokušavaju pojačati i zadržati mjesto gore na vrhu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.