• Eduardo
    17.1k
    Era nakon SPa u Rusiji i najvećeg uspjeha u povijesti HR nogometa nije baš najbolje počela. Prvo se oprostilo nekoliko igrača među kojima je nažalost i Mandžukić. Zatim smo razbijeni od strane Portugala, ali samo igrom ne i rezultatom. Ipak, par dana kasnije ono što je nagovijestio Portugal napravila nam je Španjolska. Posramili su nas i nanijeli nam najveći poraz u povijesti.

    Ništa, zaboravit to i idemo u nove izazove, čekaju nas Jordan i Engleska.

  • Guinness
    1.9k
    U-21 popis za Grčku i San Marino
    42943216_1602455699858342_7584209407697747968_n.jpg?_nc_cat=103&oh=88fbe91c5b47ff1a4d2dfc79abf70c7d&oe=5C553E2D
  • 000
    941
    Sljedeca u Bjelovaru. Deda, hoce li biti mjesta za sve zainteresirane? Nece se raspasti ona tribina?
  • deda
    27.3k
    Ne boj se. Grade još dvije. Navodno da ipak nije baš tako luda potražnja pa će možda zadnji čas biti i dijeljenja karata. Naravno, stari bedak je investirao 200 kn.
  • 000
    941
    Obiteljska za 200?!
  • deda
    27.3k
    Dva puta 100, idemo kćer i ja, žena i druga su na poslu.
  • 000
    941
    Ajde lijepo. Nadam se da ce se brzo vratiti na otvaranje novog stadiona.
  • deda
    27.3k
    Opa, Dalić je pozvao Bartolca u repku. Tog malog ne mogu isto prežaliti. Nismo dečku uopće dali šansu, a sumnjam da nije bolji od Stojana i Perzijanca.
  • purger39
    10

    mali ima jedan veliki feler, a to je kladionica... bolje za njega da je otišao van jer da je ostao ovdje imao bi gadnih problema sa kladionicom, kamatarima i novcima...
  • deda
    27.3k
    Eto vidiš kak je dobar ovaj forum, nisam pojma o tome imao. Ali recimo jako dobro znam da isti problem ima mali Knežević pošto mi je praktički susjed.
  • marcio amoroso
    31.8k
    A ja mislim da je Stojanović pod Bjelicom sve bolji i bolji i da nam nitko ne treba.
  • deda
    27.3k
    Ma Stojan raste apsolutno i vjerojatno si u pravu, ali taj Bartolec je bio naš igrač u trenutku kad smo dovodili Peru.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Jbg da je Pero odmah imao pravog trenera bio bi klasetina sada.
  • 000
    941
    Definitivno ga je krenuo intenzivno takticki obucavati i to se primjeti. Ima sve predispozicije za odlicnog DB, ali sam je sebi najveci neprijatelj. Osim njega, Bjelica je od trapavog Rrahmanija sa desnog beka istesao sasvim solidnog lijevog beka. Mislio sam da ce ga ubiti onaj lik iz Fenera kada sam vidio sastav, na kraju je bilo suprotno. I da, u Dinamu bi radije vidio Bartoleca nego Karacica iz Lokse. Taj mi je totalno nedorecen.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Jbt, koje smo mi čudo napravili na svjetskom prvenstvu. Sama činjenica da poziv dobija igrač osrednjeg kluba iz danske je nevjerojatna. Zamislite da francuzi zovu beka iz danske lige ili španjolci napadača iz grčke lige. Zato je moje misljenje da letvicu moramo spustiti dobro dolje i da moramo biti sretni sa plasmanima na velika prvenstva. Naravno da imamo još uvijek svjetskih klasa u momčadi ali su ti momci već u nekim određenim godinama i nama nažalost slijedi pad. Samo se trebamo potruditi da ne bude veliki pad.
  • deda
    27.3k
    Danas je repka u "moje" selo. :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.