• Mali dioničar
    14.3k
    . Ali sad još i SD? Meni se to nekako čini da bi mogli i ulagači out ako su otišla doslovno dva glavna čovjeka trenutno... Drago mi je da nisam navijač Gorice jer bi ovo bio jedan očajan početak godine,Dragon1Warrior123

    Na njihovom mjestu, radio bih jaki skauting prvenstveno u Zagrebu.

    Bez obzira na sve medijski potpomognute teze da Litvanac hoda po vodi, trenutno su najjači igrači Gorice Ogulinac Lovrić via Lokomotiva/Kustošija i Kahlina koji je prošao Dinamovu školu, a ne može igrati u Dinamu.

    Cijeli riječki kostur je sastavljen od dečki koji nisu uspjeli u Dinamu, koja je njima razlika izmedju Rijeke i Gorice? Danas je značajna zbog riječkih trofeja, ali primjer Kahline i Lovrića i Goricu čini klubom poželjnim za igrače.

    Isto tako, Črnko je predsjednik stručne komisije HNS-a. Svi znamo da je ta pozicija vjerojatno došla iz činjenice da je i predsjednik Nogometnog saveza Zagrebačke županije, ali daleko od toga da se nema s kime razgovorati oko kadrovskih rješenja za mjesta sportskog direktora i trenera. Meni osobno cijela konstrukcija Gorice u smislu da se radi o udruzi koja koristi gradsku infrastrukturu, a paralelno se sprema za prodaju partnerima za koje se niti ne zna po kojim uvjetima trenutno rade nije poželjan. Usprkos tome, a gledajući ovako sa strane svakako bih rekao da je Črnko glavni arhitekt dosadašnjeg razvoja kluba, a ne Litvanci.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Inače teška kocka bi bila staviti na klupu Pericu Vidaka koji je do sada radio u trećoj ligi. Iz Goričine filijale Kurilovca je otišao u Lučko u ovoj zimskoj pauzi.

    Ali taj dečko je imao ambicije biti trenerom Gorice i stavio bih nekakvih 10% vjerojatnosti da je i to moguće. Koliko ja pratim tu ligu, radi se o izvrsnom treneru.
  • xavier
    11.1k


    Koliko sam shvatio, Oreščanin je prvi kandidat.
  • Mali dioničar
    14.3k


    Bio i red, ajde neka se pokaže. Sredina bez pritiska, do sada su imali jako puno strpljenja s trenerima.
  • deda
    28.1k
    Ovaj sav šušur je jako dobar za HNL. Priča se o Dinamovim dobrim rezultatima i razvoju igrača, Rijeci koja igra pametan i zreo nogomet, Osijek je sav na iskricama zbog Bjelice i novog stadiona, Gorica u središtu pažnje, Hajd.u.k. će se valjda uozbiljiti, Slaven ima ludog Stipića, Loksa dovodi Papa, ima Tomića, Šibenik dobio nove vlasnike i upicanio stadion itd. Sve je to super za interes još samo da se publika vrati.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Zaboravio si Istru sa španjolskim ulagačima :rofl:
  • Carrasco
    4.1k
    Vratio im se neki Brazilac iz Latvije sa posudbe. 11 golova i 5 asistencija u 24 utakmice.
  • deda
    28.1k
    Emerson
  • deda
    28.1k
    A meni se čini da je ovaj prvi desno Leško. Ili me oko vara
  • Carrasco
    4.1k
    A meni se čini da je ovaj prvi desno Leškodeda

    Da, upravo sam i ja primjetio. Tu je i Kim, prepoznao sam ga po frizuri.
  • Morales7
    184
    w04bqaf8pofgjpc4.jpg

    Sigurno daleko najbolji admin
  • Baneki
    731
    Je, odličan je. Ono zafrkavanje Rijeke sa otkrićem Lokomotive 1803 je bilo vrhunsko.
  • xavier
    11.1k
    Evo i potvrđeno je. Oreščanin je novi trener Gorice. Mislim da je to puno bolje rješenje nego Zekić i slični.
  • Bosna86
    11.6k
    Mogli bi mnogi od njih učiti kako se radi, bez ikakve drame su za par sati sve riješili... Vjerovatno već u planu imaju i novog sportskog direktora
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.