• xavier
    11.2k
    A dobro sad, pišete ovdje o Hajduku kao da je Dugopolje. Hajduk je bez obzira na sve ime koje će još dugo privlačiti interes i naravno da će svatko misliti da je baš on taj koji ih može vratiti na mjesto gdje su nekad bili.

    Na stranu sve što je loše u toj organizaciji, ali naravno da su nekom sa strane Split, Poljud i 10.000 ljudi na tribinama primamljivi od Gorice.
  • Dudu
    2.6k
    A i budzet i dalje uvjerljivo na strani Hajduka, pa najslabije placen stranac u Hajduku vjerojatno ima vise od jednog Lovrica.
  • deda
    28.7k
    Navodno Zekić preuzima Goricu.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Mogu reći da mi ništa od ovoga nije imalo smisla. Ajde još trener i golman. Ali sad još i SD? Meni se to nekako čini da bi mogli i ulagači out ako su otišla doslovno dva glavna čovjeka trenutno... Drago mi je da nisam navijač Gorice jer bi ovo bio jedan očajan početak godine, nešto slično ko otkaz Bjelice kod nas.
  • mniokl
    254
    Možda imaju budzet visok,ali pitanje dali ga mogu izvršit,moj dojam je da nemaju za biber trenutno.
  • Eduardo
    17.8k
    Gorica godinama organizacijski i sportski raste, ne vjerujem da će Črnko dopustiti samo takvo brzinsko srozavanje kluba koji neki spominju, tipa Kamen Ingrad i sl.
  • xavier
    11.2k


    Gorica ima dva paralelna sustava. Grad se brine za infrastrukturu, a Litvanci za sportski dio, ali zato i ubiru dobar dio zarade od prodaje igrača. Želim reći da je puno bitnije kakvi su planovi Litvancima nego Črnku.
  • NORTE
    9.6k
    .
    Da mi je znat šta je Nikoličius vidio u HajdukuLovroZG

    Veći postotak.
  • flexXy
    2k
    Orescanin,Zekic i jos jedan trener iz 1.hnl ako dobije otkaz su opcija. Lokomotivu vjerojatno toplak preuzima.
  • xavier
    11.2k
    Kažu informacije da Litvanci ostaju u Gorici, a Nikoličius se navodno sukobio s vlasnicima i to je i bio razlog njegovom odlasku.
  • cron1ck
    1.6k
    Lokomotivu vjerojatno toplak preuzimaflexXy

    Sta se nije negdje prije potvrdilo da Tomić nece ici, a sumnjam da ce dobiti otkaz?!
  • flexXy
    2k

    Preuzet ce Guangzhou R&F do kraja tjedna.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    I on i Leko u Kinu, ha? Ne znam baš koliko je pametno s obzirom na tenzije u svijetu i situaciju u njihovom nogometu i državi, ali jbg money talks.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Kažu informacije da Litvanci ostaju u Gorici, a Nikoličius se navodno sukobio s vlasnicima i to je i bio razlog njegovom odlasku.xavier

    Ovo bi još bilo najidealnije ako je ovako.
    I ja mislim da dolaze teška vremena za Goricu. Nipošto ne mislim da ne mogu naći bolje ljude za te pozicije, naravno da mogu, ali ovo je jednostavno šok i neće im biti lako.
  • Mali dioničar
    14.7k
    Oni su u Gorici živjeli od tih provizija, jel to znači da će Lukša odobrit takav način poslovanja.deda

    Ako ga Lukša učini sportskim direktorom koji će dobivati bonuse za transfere, a ukine hrpetinu trenutnih posrednika, Hajduk će uštediti, a Niko će se obogatiti.

    Hajduk je posrednicima isplatio 24 milijuna kuna u 2018. i 13 milijuna kuna u 2019.

    Niko taj novac u Gorici može samo sanjati.

    Ali dijelim mišljenje Papaštrumfa. Nije isto biti sportski direktor kluba kojem je uspjeh čvrsti prvoligaški status uz tu i tamo spominjanje nastupa u Europi i kluba koji želi biti broj 1 u Hrvatskoj.

    Razina pritiska u Gorici u odnosu na pritisak u Hajduku nije usporediva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.