• Eduardo
    20.2k
    Evo, žale se Torcidaši Uredu vlade RH za ljudska prava.

    "Poštovani,

    GNK Dinamo Zagreb zabranio je kupovinu ulaznica navijačima nogometnog kluba Benfica koji imaju hrvatsko državljanstvo, što je diskriminirajuća i protuustavna odluka na štetu građana Republike Hrvatske.

    Utakmica je za šest dana odnosno 07.03.2019. na Maksimiru, te ukoliko tijela javne vlasti ne reagiraju brzo na ovu sramotu, bit će počinjena neviđena šteta svima koji su željeli uživo pratiti voljeni klub, a budu uskraćeni samo i isključivo jer su državljani Republike Hrvatske. Besmisleno je da građani npr. Bosne i Hercegovine mogu do ulaznica, a građani Republike Hrvatske ne.

    Valja napomenuti da u navedenom klubu igra i hrvatski državljanin Filip Krovinović, pa da i inače ne postoje navijači Benfice, postojale bi osobe bliske igraču koje će u četvrtak navijati za Benficu.

    U iščekivanju vašeg odgovora, s poštovanjem."
  • Eduardo
    20.2k
    opravdano i očekivano. I sam je svjestan toga.

    BTW nažalost i Hajrović sigurno neće igrati prvu utakmicu.
  • deda
    32.6k
    Jebem ti Snet. Sad sam zbrisao 30 upisa. Vjerojatno pola koje nisam trebao, ali što ću kad me krenulo.
    Treba zvat sve ljude da se presele ovamo.
  • Eduardo
    20.2k
    Šta je bilo opet?
  • Mr Anderson
    8k
    Ti si izbrisao? Dođem sad tamo nakon sat vremena i vidim da je manje stranica nego prije. Jel bilo žestoko?
  • BluePhone67
    4k
    Jebem ti Snet. Sad sam zbrisao 30 upisa. Vjerojatno pola koje nisam trebao, ali što ću kad me krenulo.
    Treba zvat sve ljude da se presele ovamo.
    deda

    Sve Ok. Mojih je bilo 20 upisa mene ne smeta :nerd:
  • dinamo vitez
    300
    GNK Dinamo Zagreb zabranio je kupovinu ulaznica navijačima nogometnog kluba Benfica koji imaju hrvatsko državljanstvo, što je diskriminirajuća i protuustavna odluka na štetu građana Republike Hrvatske.Eduardo

    LOL na ovo. To je kao da hoćeš ući u elitni klub u Zagrebu ili gdje god obučen u šorc i s termina. Ja mogu zabranit ulazak u svoje dvorište kome god hoću, tako i Dinamo može na utakmicu. Orjuna opet briljira sa glupostima :rofl:
  • LovroZG
    1.3k
    Evo, žale se Torcidaši Uredu vlade RH za ljudska prava.Eduardo

    Jao kakvi panjevi. Em im niko ne može omogučit ulazak na gostujuću tribinu jer se domaćin uvijek može pozvati na sigurnost(kao i Česi u Plzenju), em su se obratili političkoj instanci umjesto sportskoj(UEFA-i).

    EDIT: malo sam googlao, ne žali se Torcida nego jedan navodni navijač Benfice iz Splita, barem se ne sramote ko udruga
  • Mr Anderson
    8k
    Mogli su kupiti karte ko i svi ostali za tri tribine.
  • deda
    32.6k
    Sad sam im napisao ultimatum, ili oni ili ja. Bar ćemo zajedno gorit u paklu pička im materina.
  • reziser
    6.8k

    ON ili ti?
    ko te razjebal, he he
  • BluePhone67
    4k
    szl6jghqtk564nsn.jpg

    Kazna i zbog uletavanja u teren,a nije mu prvi put. Proci ce bez ikakve kazne, samo moras biti blizu vatre.
  • deda
    32.6k
    Plaćenik jel?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.