• Crusades1986
    9.5k
    s tim da je i WAC po prikazanome dvije klase bolji od Trnave.
  • Neki tip
    18.8k
    Dajte samo navedite, tko je točno srao po ovom rezultatu sada?Crusades1986

    Krenulo je od Norteove konstatacije da je ovo "jadna skupina". I mog pitanja po čemu.. da sažmem.

    znači pitanje je bilo nastupi anderlechta/fenera i sad cska/feyenoord u skupini EL, ne u nacionalnim prvenstvima.Crusades1986

    Mislim da su to "tu negdje skupine", možda ova i nešto malo jača. Ne možemo ignorirati učinak klubova u prvenstvu, jer to nešto govori o formi i trenutnoj snazi. CSKA je u vrhu lige jače od turske, gdje je Fener tada bio nigdje. Feyenoord i Anderlecht tu negdje, WAC mi se čini boljim od Spartaka.

    Ma velim, tu negdje, ali ne bih ovu skupinu proglasio nešto slabijom od "one".
  • immerwieder
    1.2k
    meni je isti tovar koji mi se smijal nakon izvlačenja kako smo izvukli jaku grupu i da možemo izvući maksimalno par bodova od bleiburga, jučer tumačil kak smo imali sreću s grupom,
    kad se sjetim kako je unaprijed užival da nas bude niksi sam rasturil, a niksi kao pravi alkar dosad tri punata,
    oni bi pristali da ne budu prvi još 15 godina, samo da mi gubimo i da ne moraju čitati ove naše rezultate
  • Crusades1986
    9.5k
    hoćemo imat opet neki izgovor za izbjeć valentinovo? kak su datumi, igramo u gostima opet prvu?
    ajmo informeri
  • flexXy
    1.8k

    18. i 25.2. se igra, zdrijeb je 14.12.
  • NORTE
    8.9k
    Krenulo je od Norteove konstatacije da je ovo "jadna skupina". I mog pitanja po čemuNeki tip sa Zapada

    Pa gledaj, Cska i Feyenoord su užasno neuvjerljive ekipe, zamisli im onda tek većinu protivnika u ligi... Njih je mali seoski klubić Wac našamarao u gostima bez greške, a kamoli onda Dinamo koji je avion klub za taj Wac. Poanta je da su ova dva imenom zvučni klubovi, a na terenu ne postoje ni protiv Waca. Što ne umanjuje uspjeh Dinama. I ovo natjecanje u grupama je postalo smiješno jer Dinamo je jako narasao i prerasao grupnu EL. Što govori kaj je Dinamo danas. Do iduće sezone kad se mijenja EL. Usporedbe s Bjeličinom grupom su na mjestu, a ovo je iskusnija a možda naprednija momčad od one iz 2018.
  • NORTE
    8.9k
    Lijen sam prolazit skupinu po skupinuNeki tip sa Zapada

    A tek ja, niti sam to mislio radit niti mi pada na pamet. Govorim o lošim protivnicima i Dinamu koji ih je nadmašio. Nakon ždrijeba smo mislili da će bit tvrdo. Sad vidimo da Cska ispada bez pobjede, a mali Wac kojeg su svi vidjeli zadnjeg će vjerojatno izborit proljeće :smile:
  • Kwedi
    3.8k
    Jel bi osvajanje Eurolige možda bilo okej da se proglasi uspjeh?
  • NORTE
    8.9k
    Jel bi osvajanje Eurolige možda bilo okej da se proglasi uspjeh?Kwedi

    Pobjeda protiv Benfice je uspjeh. Proljeće je uspjeh. 0 primljenih golova u 5 kola EL je uspjeh. Za nešto više od toga treba neki jaki skalp, Plzen to i nije, iako je tada značenjem bio. Sad se prirodno traži više od onoga zadnji put.
  • deda
    27.3k
    Ne, jer bi to značilo da su protivnici bili slabi.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Mi smo jednostavno narasli kao momčad. U ekipi su dečki sa iskustvom i kvalitetom. I da je došla bilo koja grupa mi bi prošli.
  • NORTE
    8.9k
    Ne, jer bi to značilo da su protivnici bili slabi.deda

    Ne ako se prođe neki klub ranga i snage Benfice.
  • Neki tip
    18.8k
    Ne ako se prođe neki klub ranga i snage Benfice.NORTE

    Ok, al ak se prođe neki klub ranga i snage Benfice, onda bi to moglo značiti da je to "nikad slabija Benfica", kaj ne?

    To mi se čini začaranim krugom.. kao da naši pojedinačni dojmovi o nečijoj snazi nešto znače i kao da ti dojmovi udaraju ritam procjene uspjeha. Nema to smisla.

    Pisao je netko.. pa mi smo gubili i ispadali od Astri i Črnomoreca, sad Feyenoord, CSKA, Fenerbahče, Anderlecht ili Plzen rješavamo ko Rijeke i Slavene.. ne može se to "podrazumijevati".

    To je uspjeh.. Ničim mi nismo pretplaćeni ni obvezani, ni poviješću ni budžetom ni ambicijama, ulaganjima, državnim naslovima, snagom lige, na pobjede protiv ponajjačih klubova nizozemske, belgijske, turske ili ruske lige.
  • Nino Bule
    11.2k
    Naslov indexovog clanka
    "Moguć okršaj sa Zvezdom u nokat fazi Europa lige. Evo tko još prijeti Dinamu"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.