• mniokl
    254
    Ta sezona nam baš jako ruši koeficijent
  • Zambatine škude
    2.1k
    Mislim da dojam o "slaboj grupi" nije temeljen na tome kakvi su zapravo Feyenoord i CSKA (a među najboljim ekipama su jakih liga), nego činjenici da se Dinamo prošetao grupom bez da je odigrao neke vanserijske partije.

    A to s druge strane govori nešto i o njegovoj kvaliteti. Ne znam, jako čudan rasplet. Ali kak je sezona bizarna svugdje u svijetu tako je i nama. Ispada da je veća muka u HNL-u pobijediti nego u EL.
  • Neki tip
    19.1k
    Livakovica i Petkovica te Orsica koji ponekad ulazi. Ima kapetana kakvog rijetko tko ima, velike talente Gvardiola, Majera, Ivanušeca, iskusnog Theophila, Lauritsena itd. Kad sve to uzmemo u obzir, po kvaliteti je ova ekipa sigurno za najboljih 16 EL, mozda cak i korak vise tako da mi nije jasno zasto je sok...namodi grebza

    Petkovića smo do jučer tjerali, pije nam krv na slamku mjesecima. Za Gvardiola nas je većina svjesna da je veliki talent, ali nema tog forumaša ni navijača koji ne bi potpisao Leipzigovu ponudu prije 3 mjeseca (da nema braće, izvlačenja itd). Sad nam je i 50 malo. Oko Majera se vode polemike valjda svaki dan, s tim da se prije par mjeseci islo najdalje do "pa treba malom dat sansu". Ivanusec jedva da je usao u prvih 11, a i to se svi cudimo koji k radi u ekipi umjesto Oršića. Theophilu smo zbog kikseva i zutih minuta nasli 100 mana i "jasno nam je zasto je u Dinamu". Ok, cijenimo ga, ali jasno je da nije Puyol (npr., sporedno). Za Lauritsena nitko čuo, vise se cinio kao neka Zokijeva ekshibicija, zvalo ga se Rasmussenom, smijalo švedskoj ligi i dosadašnjim mu klubovima u 24. godini zivota.

    E, sad, kad je gotovo, sad su oni odjednom oduvijek bili garant za minimalno najboljih 16. Kako, 'bemu, pa kako?

    Sve su to dobri igraci ocito, Lauritsen mi je sjajan, zbog Majera cu se jos 100x rado pokrit po usima, samo neka nastavi, stari Petko je car nogometa, u Ivanušeca sam vjerovao i vjerujem, Mohu također, Gvardiol svaki dan dokazuje da u Leipzigu rade ljudi koji znaju svoj posao.
    Daleko stoga od toga da je ovo šok.. to nitko nije napisao. Ali jest uspjeh, a ne samorazumljiv doseg nakon kojeg bi ispadanje na proljeće npr. od tamo nekog Olympiakosa, PSV-a ili Brage trebao biti nekakva silna sramota. I ja mislim da pobrojane možemo proći. Ali ne mislim da nabrojane MORAMO proći, kao što nismo baš morali ni Feyenoord i CSKA.
  • Keyser Soze
    8k
    Naš je mentalitet takav da pljujemo po svakoj sitnici, slazem se, ali hocu reci da smo mi po kvaliteti igraca 1. (mozda je CSKA u formi bolji) ekipa ove skupine. Znamo da se te igrace treba cekati i da nece svi igrati dobro u kontinuitetu, ali kad su u dobroj formi onda mogu napraviti problem svakom. Drzim do toga da je svaki prolazak skupine uspjeh, daleko od toga da nije, a to kaj neki ocekuju od Dinama finale EL je samo njihova "realnost". Vjerojatno do takvog razmisljanja dolazi zbog velikih rezultata i pobjeda u zadnje 3 sezone pa ljudi zaborave da smo na prolazak grupe cekali 48 godina i onda osporavaju ovakve rezultate.
  • jp23
    2.2k
    Zanimljiv podatak, otkako su uveli grupnu fazu u kup uefu, (2004-05 sezona), bila su 4 kluba u toj grupnoj fazi bez primljenog pogotka (u tom starom formatu sa 5 ekipa u skupini):
    2005/06 - Steaua, Hertha Berlin, Middlesbrough
    2008/09 - Metalist Kharkiv

    Otkako je EL naslijedila kup uefu i promijenila format, niti jedna ekipa još nije bila bez primljenog pogotka u grupnoj fazi.
    To bi mogao biti Dinamo ako ne primi gol od CSKA Moskve za tjedan dana...
  • The Undertaker
    4k
    Na prvoj stranici imate anketu u kojoj je 26% ljudi vjerovalo u prolaz. Ja nisam bio među njima. A nakon prve tekme i jedne od najdepresivnijih utakmica na kojima sam bio, postotak je bio još i manji. Lako je sada pričati. Prošlih sezona bi obično bili najbolji na prvim utakmicama a onda bi padali prema kraju. Sada je obratno. Ekipa se diže i zapravo je šteta što polusezona završava. U svakom slučaju, velike čestitke svima u klubu, specijalno obrani. Meni je najveće iznenađenje polusezone trener (kome pravo kome krivo) jer ovakva obrana je produkt kolektivne igre i organizacije.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Za Gvardiola nas je većina svjesna da je veliki talent, ali nema tog forumaša ni navijača koji ne bi potpisao Leipzigovu ponudu prije 3 mjesecaNeki tip sa Zapada

    Ja nisam htio potpisat, tvrdio sam da je malo. :D

    Ali realno da, teško je odbit takvu ponudu, a da nismo ga prodali možda nikad ne bi zaigrao na lijevom beku i nikad ne bi znali da je ovako dobar hehe
  • Neki tip
    19.1k
    Ja nisam htio potpisat, tvrdio sam da je malo.Dragon1Warrior123

    Ok, bilo vas je. Ali to s našim procjenama vrijednosti je ionak, da prostiš, drek na šibici. Mi možemo bubat kaj god hoćemo i da nam nikad ne bude dosta. Liva je najbolji primjer.. nama vrijedi suho zlato, na tržištu nemre 15, ma možda ni 12 ili 10 prebacit (objašnjavao je @xavier čini mi se).

    Naravno, za svakog našeg talenta možemo reći "ne damo ga ispod..", ali nisu visine iznosa ono na što se žalimo kad je riječ o transferima. :)
  • NORTE
    9k
    Kad je Gvardiol transferiran odmah sam pohvalio transfer, najviše zbog činjenice da ostaje u klubu i da će se svaki njegov nastup bonusirat. Isto tako sam napisao da je svaki rezultat Zokija njegov osobni uspjeh, kao nekoga tko je odgovoran za transfere igrača i igru i rezultat na terenu.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ma sve jasno. No ja jednostavno nisam htio da se proda bar još sezonu dvije jer bi nam puno pomogo, a ne vjerujem da bi cjena pala već samo rasla. Jer mi se činio dečko stvarno na zemlji, odgovoran, čita igru, dominantan fizički. Nešto ko Mbape, ali kao obrambeni ako to ima smisla lol.

    Jasno mi je zašto smo ga prodali, ali po meni bi bilo bolje za njega i možda za Dinamo da je ostao još sezonu dvije jer je zvjerka. No lako je bit general poslje bitke valjda tako da jbg haha
  • NORTE
    9k
    Mislim da dojam o "slaboj grupi" nije temeljen na tome kakvi su zapravo Feyenoord i CSKA (a među najboljim ekipama su jakih liga), nego činjenici da se Dinamo prošetao grupom bez da je odigrao neke vanserijske partije.

    A to s druge strane govori nešto i o njegovoj kvaliteti. Ne znam, jako čudan rasplet. Ali kak je sezona bizarna svugdje u svijetu tako je i nama. Ispada da je veća muka u HNL-u pobijediti nego u EL.
    Zambatine škude

    Tvrditi da su nizozemska i ruska liga ne znam kako jake nije baš realno, Ajax tamo gazi protivnike 0:13, Psv ispada od Osijeka prije 2-3 godine, Ruse smo vidjeli na djelu u ovoj skupini kako im ide europski nogomet. Ajax je i dalje jak, ali koliko su jaki nekakav Twente i Utrecht je vrlo upitno (ili da kažem nije), ostale u ligi da i ne spominjem. Cska...Vlašić, Dzagoev, Fernandes i Akinfeev, za ostale igrače baš nikad nisam ni čuo. Iskreno se nadam da će Vlašić počet tekmu za 6 dana na Maksimiru i da će ih Dinamo dobit, da dodatno ponizi "strašni moćni ruski" Cska.
  • Krizy
    35.5k
    Dinamo, Roma, Arsenal, Villarreal i Hoffenheim su jedini klubovi koji su osigurali 1.mjesto kolo prije kraja.
  • deda
    27.7k
    Jel ima kakvih fiksova u žrijebu, kontam jel možemo dobit Wolfsberger u izvlačenju
  • SAS1987
    13.3k
    Tvrditi da su nizozemska i ruska liga ne znam kako jake nije baš realnoNORTE

    U usporedbi sa HNL su space shuttle i po uvjetima, financijama i kvaliteti.
  • Infinity
    15.2k
    Znam da se u LP ne moze pa vjerujem da ne moze ni ovdje. A bilo bi idealno :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.