• Infinity
    16.4k
    Prodano negdje izmedju sest i sedam tisuca. Bilo bi lijepo da nam daju detaljno koliko je za koju tribinu, al hoce malo sutra.
  • Hipo
    406
    Zbrajati kune od karata zaista nema smisla.
    Bitnije je da se vec sutra sve rasproda i tako stvori određeni pritisak prema klubu da otvori barem trećinu juga.
  • Infinity
    16.4k
    Ma samo ubijamo malo vrijeme i dosadu.

    A vec negdje procitah da ce ovi dobiti cijeli jug sto meni nema nikakvog smisla. Hoce li oni nama dati 11-12% stadiona? Hoce kao i Hajduk svaki put kad dobije cijeli jug. Mrzim tu tribinu, jer zbog nje svi imaju povlastice kakve navijaci Dinama nemaju nigdje.


    Edit: Ostala je 921 ulaznica za sektore 5 i 6. 1, 2 i 3 su rasprodani. Ne znam sta je s 4.
  • BluePhone67
    4k
    Treba im dati 5% i ciao, ko ih jebe, a ako mi vec ne mozemo koristit tribinu zajedno onda treba stavit trans na ostatak tribine "jebi, se jebi Splite, Dinamo sampion"
  • Infinity
    16.4k
    Opcenito sam za povecanje kapaciteta gostujuce tribine, tj. da UEFA trazi i do 10%, al pravilo je 5%, svi na Maksimiru dobiju 11%, a Dinamovi navijaci ostaju van praznih stadiona po Europi. Nek se napuse.
  • reziser
    6.8k
    Jbt, nikad mi nije palo na pamet, zakaj tovarima dajemo cijeli,jug?? Imas pravo 5% i bok, fiju briju.
    Svi ostali doma.
  • reziser
    6.8k
    Sad citam, dat ce cijeli jug benficinim navijacima, zasto???
    Iako sumnjam da ce ih toliko doci
  • Blaz
    373
    zato jer im je tako najlakse osigurat
  • BluePhone67
    4k
    Koliko su cijene za jug
  • Blaz
    373
    20 eura , za clanove kluba 10
  • Infinity
    16.4k
    Istina da je najlakse osigurat kad nema Dinamovih navijaca na jugu, ali to ne znaci da im treba dati vise od 5% kapaciteta. Neka dobiju karata koliko zasluzuju, a ostatak juga nek zjapi prazan.
  • Hipo
    406
    Samo malo, jesam dobro sve shvatio...
    Benfica ce dobit 3930 karata za jug?
    I prodaje ih po 75kn svojim clanovima??

    Ako je tako nadam se da ce letit 20 baklji u teren.
  • reziser
    6.8k
    Blaz, ne treba im dat vise od 5%
    Kolko je je, ostalo prazno.
    Znam da im je najlakse,osigurat,ali imne trrba dati vise ulazbica nego kaj trebaju dobiti
  • reziser
    6.8k

    Ne zazivaj baklje u terenu! :pray:
  • LovroZG
    1.3k
    Ma neće fizički dobit cijeli jug. Samo neće bit naših tamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.