• Krizy
    35k
    Broj udaraca u okvir po utakmici:
    qorms541sl1mojrr.jpg

    Broj dodavanja na suparničkoj trećini terena:
    qcyzxqa9ysenpomf.jpg

    Posjed lopte (%):
    82g3ex96f2raauk9.jpg

    Točna dodavanja (%):
    20hjfdi0s105v6bk.jpg

    Broj dopuštenih udaraca u okvir po utakmici:
    r6eq0a99c78cpg6i.jpg

    Broj suparničkih dodavanja na vlastitoj trećini terena:
    4rwzapqc17q9fobf.jpg
    Attachment
    Screenshot_20201130_142622 (97K)
  • Mali dioničar
    13.9k
    Prosječna visina igrača:Krizy

    Di ono igra Krstanović? :smile:
  • Kwedi
    3.8k
    Lukša bi ukinuo drugu momčad
    Attachment
    Screenshot_20201130-194644 (243K)
  • deda
    27.3k
    Lukša je mnogo revolucionaran tip. Da nebi sam na kraju otpustio i mrava koji radi iz firme.

    Despptoviću je svakako presudio
  • Kwedi
    3.8k
    Olmo, Moro, Gojak, Gvardiol... Sve Dinamo 2.



    Tko hoće, nađe način.
    Tko neće, nađe izgovor.
  • SAS1987
    13.2k
    zanimljiv.

    Zonasi, koliko je po vama koristan Dinamo B? Naravno da nije jeftin ali vjerujem da se investicija vise puta isplati sa izbacivanjem igrača poput More itd?
  • deda
    27.3k
    Kao i sve u životu. Dobre stvari možeš napraviti na više načina. Treba pronaći načine, to je posao managera. Sve normalne i uspješne nogometne momcadi imaju neki oblik B momcadi
  • Carrasco
    4k
    Šunjić, Benković, Sosa, Moro, Gojak, Olmo, Brekalo, Perić, Gvardiol. A onda imate i Špikića koji igra odlično igra u Gorici, Tibora Halilovića i Pavičića iz Rijeke, Uremovića iz Rubina, Baturinu iz Ferencvarosa... i tako dalje.
  • Baneki
    705
    Svi ti igrači koji su uspjeli preko Dinama 2 bi uspjeli preko posudbi poput Ćorluka, Modrića, Eduarda ... koji su igrali u Zaprešiću. Naravno sve je pitanje troškova.
  • Morales7
    184
    Nakon pogledanog sažetka Osijek rijeka, pa rijeka trebala dobit 5-1. Ovi visili kao lusteri. Voljan sam se kladit da Osijek neće ni drugi bit
  • deda
    27.3k
    Naravno. Stvar je u tome da kroz drugu momčad izvučeš i neke igrače koji bi 100% propali na posudbama. Lova od njihovih transfera treba činiti razliku. Osim toga ja da sam vlasnik kluba nikad ne bi dao svoje zlato na posudbu, nikad, samo one u koje nisam siguran.
  • LovroZG
    1.3k
    Hajduk je kroz B momčad u zadnjih 2-3 godine izbacio Bradarića, Leticu, Palaversu i Vuškovića, a imali su i Grbića i Špikića tamo. Čist sumnjam da bi svi ovi igrači kroz posudbe ili izravni prelazak iz juniora u seniore bili na današnjoj razini. O našim talentima da i ne pričam.

    Istina je da 3. liga neće bit tolko kvalitetna ko 2. sad, al trošak od 1.3 milje eura godišnje bi za nas i Hajduk stvarno trebo bit obična kap u moru.
  • NORTE
    8.9k
    Nakon pogledanog sažetka Osijek rijeka, pa rijeka trebala dobit 5-1. Ovi visili kao lusteri. Voljan sam se kladit da Osijek neće ni drugi bitMorales7

    Gledao sam ih prvih pola sata u Puli, Osijek nije postojao na terenu i gubio 1:0.
  • Kwedi
    3.8k
    Svi ti igrači koji su uspjeli preko Dinama 2 bi uspjeli preko posudbi poput Ćorluka, Modrića, Eduarda ... koji su igrali u Zaprešiću. Naravno sve je pitanje troškova.Baneki

    Teo Kardum, Domagoj Abramović, Igor Koretić... Bili na posudbi, talenti u rangu gore nabrojanih pa nestali.

    Vinkovci ili Zaprešić pa očekivati da se klinci probiju; pun kufer varijabli - nova sredina, novi suigrači, novi treneri, velika očekivanja jer dolazi velika nada iz Dinama...

    Nije isto u odnosu na vlastiti inkubator gdje sve varijable ti kontroliraš, a istovremeno klinci brusiš u jednoj ligi di su protivnici stariji, jači u taktičkom i psihičkom smislu.
  • Bosna86
    11.5k
    trošak od 1.3 milje eura godišnje bi za nas i Hajduk stvarno trebo bit obična kap u moru.LovroZG

    Jakobusic kaže da je realan budget Hajduka oko 10 milja eura i da mu je to cilj... Ako tako postaviš stvari, to onda vise nije kap u moru
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.