• Dino
    2.1k

    Kakav narod, takva vlast...amen
  • SAS1987
    13k
    to je uvjek kažem kod nas u Sloveniji a vrijedi i za Hrvatsku... pa se svi ljute.

    Pola države nešto "malo krade" na poslu jer "nikoga ne boli" (netko uzme šraufe, netko malo željeza, netko je pola sata duže na odmoru itd) a onda se ćude ko kura dreku da su političari lopovi. Jedina razlika je da su oni na poziciji da uzmu milijone € a obični mali radnik 2kg aluminija koji mu nešto treba.
  • marcio amoroso
    31.5k

    Sve istina, svi mogu krenuti od sebe.
  • Dino
    2.1k

    To su sve posljedice koje trpimo zbog onog “sve je svacije”. Ljudi se naucili da mogu doc na radno mjesto u tvornicu zeljeza i maznut serafa kolko im treba jer je to ionak drzavno pa “niko ne placa”, a nisu ni svjesni da ce morat poslije cijeli narod preko PDV-a vratit ukradeno. I onda bi mi nekom prigovarali, a i sami smo lopine i lazovcine. “Ko je bez grijeha, nek prvi baci kamen” ne?

    A druga stvar je ta da smo ko narod jako intertni. Svi bi nekaj, a niko nis ne bi napravil po tom pitanju (i za Slovence je ista stvar). Strajkovi, nasilni prosvjedi i galama su nacin da se nekaj postigne (narod se isto mora pokazat autoritativnim), sam kaj kod nas nema dovoljne koncentracije muda da bi se to postiglo. Da me neko ne shvati krivo, nisam komunjara koji misli da je revolucija rjesenje, al opcenito kod nas “buna” ne ide dalje od kvartovskih traceva.

    A ono najgore je to da kad treba izac na izbore, vise od pol ekipe ne izade jer ih boli pisa u tom trenu, al zato par dana kasnije vec kukaju kak nis ne valja.
  • SAS1987
    13k
    judi se naucili da mogu doc na radno mjesto u tvornicu zeljeza i maznut serafa kolko im trebDino

    Sve to zaborave odmah kada pređu granicu s Austrijom :rofl: Tamo se boje nešto "posuditi" na poslu.
  • Dino
    2.1k

    :lol: :lol: :lol:
  • NORTE
    8.5k
    Tek jučer sam shvatio da se prodaja Zagrepčanke ne odnosi na neboder nego na parcelu kod Green Golda, jebiga nisam tolko star da znam za te stare firme. Nisam ni znao da je to sve u vlasništvu grada i ne mogu vjerovat da se tek sad kad su sjebali financije grada te oronule parcele u centru grada nude na prodaju. Odavno smo mogli imati nešto novo tamo, bio to javni prostor za sve ili poslovno stambene komplekse.
  • Crusades1986
    9.3k
    Banderasa snimili na fešti nakon povratka iz Vukovara 18.11. na privatnom imanju pored Vinkovaca uz taktove arkanove udovice :party:
  • Bosna86
    11.1k
    Pravi Hrvat... Ta snimka mu diže šanse da osvoji novi mandat
  • SAS1987
    13k
    postoji snimka na internetu?
  • Bosna86
    11.1k
    Taman sam ti krenuo privatno pisati... I ja sam u potrazi, kaže križar da je nova objavila u vijestima... Listam portale još ništa nije izašlo
  • Crusades1986
    9.3k
    Za sad nigdje nisam vidio osim na vijestima Nove TV. Možda bude kasnije...
  • Crusades1986
    9.3k
    Zasad jedino ovo na indexu...
    Ja sam snimku vidio na vijestima, Bandic je 100% na njoj sad ne mogu sa sigurnoscu tvrdit sto je sviralo jer nije zvuk bio pusten nego samo video.

    bwxyje7et09846et.jpg
  • Eduardo
    16.9k
    Bandić je u naletu.

    Gradska uprava Grada Zagreba po prvi put u 26 godina nije osigurala financijsku podršku za rad Zelenog telefona, servisa Zelene akcije na koji su se mogli javiti građani prijavljujući ekološke probleme još od 1992. godine. Iz Zelene akcije su se stoga oglasili priopćenjem u kojem od Grada traže da hitno osigura financijsku podršku Zelenom telefonu i time omogući njegovo daljnje djelovanje.

    Podsjećaju kako telefon svakodnevno koriste građani, inspekcijske službe, institucije Grada Zagreba i cijele države, mediji, udruge i ostali, da godišnje zaprime i obrade više od 1.200 prijava građana i građanki te da je sam gradonačelnik Milan Bandić u prvim godinama mandata nekoliko puta dežurao na Zelenom telefonu promovirajući ga za javnost. Dodaju i kako je Bandić tada u više navrata izjavio kako je riječ o kvalitetnom programu koji treba sačuvati.

    “Međutim, kako je gradonačelnik Bandić pogodovao različitim sumnjivim investitorima, a Zeleni telefon često ukazivao na manipulacije u sustavu prostornog planiranja i zaštite okoliša u Zagrebu, dolazilo je sve više do konfrontacija s Bandićevim načinom upravljanja gradom”, kažu iz Zelene akcije te podsjećaju kako im je financiranje bilo ukinuto u 2010., ali je kasnije ipak vraćeno nakon pritiska javnosti, no u umanjenom iznosu od tek 50.000 kuna godišnje.

    Kažu kako je ove godine Gradska uprava raspisala javni poziv za financiranje na koji su se prijavili, ali su 5. studenog dobili dopis od gradske uprave prema kojem Zeleni telefon neće biti financiran zbog nedostatka sredstava.

    Budući da je, kako kažu, taj servis u skoro tri desetljeća obradio više od 30.000 prijava, a njegov rad je prepoznat i na međunarodnoj razini od Grada traže da im se isplate sredstva predviđena proračunom za 2020. te da osigura nastavak financiranja na način koji “neće biti podložan samovolji gradonačelnika ili bilo koje institucije čiji rad udruga kritizira”.

    Inače Grad kojem je problem dati 50.000 kuna za Zeleni telefon u posljednjih je mjesec dana lokalnim župama dodijelio čak 1.248.812 kuna za radove poput ugradnje videonadzora i klime ili zamjene klupa.
    — Telegram
  • Eduardo
    16.9k
    postoji snimka na internetu?SAS1987

    Evo, KLIKNI!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.