• Guinness
    1.9k
    te postao ljubimac navijačaKrizy

    Ne treba generalizirati.
  • Infinity
    14.9k
    Jedan veliki doktor i igracina ciji odlazak mi je od svih najteze pao. Volio bih da smo ga imali duze, da je dosao ranije i zadrzao se tu kod nas deset godina. Isto tako bi volio da je igrao u neko malo sretnije vrijeme, to mnogi spominju, ali sam sretan da sam takvog igraca mogao gledati u dresu Dinama i da sam ga gledao pet godina sto je rijetkost za takvog majstora.

    Sretan mu rodjendan i neka bez ozljeda okonca svoju karijeru.
  • dzg7
    204
    Vec 33. Rođendan sto vrijeme leti, sve najbolje
  • Eduardo
    16.8k
    Kramarić zabio iz penala za pobjedu.

    Attachment
    me3Nj (3M)
  • Kwedi
    3.8k
    Prosinečki dobio otkaz u Turskoj
  • Mali Zeus
    8.7k
    Čudno je to za Robija, slovi za nekog vrhunskog stručnjaka bez kojeg je i Biliću bilo krenulo lošije dok je bio izbornik, a realno nema neku karijeru.
  • Neki tip
    18.3k
    slovi za nekog vrhunskog stručnjaka bez kojeg je i Biliću bilo krenulo lošije dok je bio izbornikMali Zeus

    Nogometni Smajlagić. Možda grubo, pretjerano, jer Prosinečki ipak gura tu svoju karijeru nekako, ali shvaćate smisao usporedbe..

    Ćiro nema pojma o nogometu, jedino što je motivator, s onom momcadi bi i moja baba osvojila naslov, a on došao samo do 3. mjesta na svijetu. Červar veze nema, hadezeovski klaun, Smajlagić mu sve radio. Bilić, nula trofeja debilić, bez Prosinečkog ne bi ni Solina trenirao. Dalić, bosančeroski gutač samoglasnika, imao sreće više nego pameti, potrefilo mu se da talentirana ekipa želi nešto napraviti prije raspada plus sreća na penalima.

    Ukratko, nitko ni za što nije zaslužan, samo kriv.

    Tko kaže? Ljudi koji ni za što u svom životu nisu odgovorni, već samo trpe "nepravdu".
  • Guinness
    1.9k
    Prosinečki dobio otkaz u TurskojKwedi

    Šteta što je ozdravio.
  • Baneki
    696
    Ispao u kupu od trećeligaša neki dan, izgleda da mu je to presudilo.
  • Dino
    2.1k

    Inače samo kaj se tiče Ćire i motivacije...

    Meni se čini da općenito izbornik ne bi trebao biti osoba koja “trenira” nogometnu ekipu i uči ih igrat, jer su već samim time što su u reprezentaciji dokazali da imaju “lopti u nogama”, već mislim da bi im trebao dati motivaciju i osjećaja za domovinu te stvoriti povezanost na ljudskoj, prijateljskoj razini.

    Nisam bio ovdje za vrijeme SP1998, al po pričama sam shvatio da je ekipa iz 2018, što se tiče kohezije, bila na jednakoj razini.

    Malo sam skrenuo s teme Robija sad...
  • Neki tip
    18.3k
    slažem se. To "samo motivator" je potpuno idiotska dikvalifikacija.

    Ekipa koja ne zna svog psa motivirat da se popiški van kuće komentira kako je netko "samo" motivirao 11 ljudi da dišu ko jedan, a još njih 12 da se ne ljute što ne rade ono što najviše vole na najvećoj svjetskoj pozornici.
  • xavier
    11k


    Posao trenera i izbornika je definitivno dosta različit.
  • Mali Zeus
    8.7k
    Ćiro je uvijek bio prvenstveno dobar motivator, trener malo slabiji. Naši igrači ni 1998. ni 2018. nisu bili baš tako genijalni da su sami među sobom igrali i slagali taktike tako da izbornik mora i to znati, ali specifično je što vidi igrače na kratka razdoblja, a ne tokom cijele godine itd.

    Uglavnom da, te bapske priče su ostale do dan danas i već i za Dalića idu okolo, a budu tim gore i glasnije kad izgubimo neku tekmu.
  • Mali dioničar
    13.4k
    Meni se čini da općenito izbornik ne bi trebao biti osoba koja “trenira” nogometnu ekipu i uči ih igrat,Dino

    Mourinho: “Kad si trener Ibrahimoviću, ne učiš ga štopati loptu prsima, kad si trener Droghbi ne učiš ga kak ići agresivno na prvu stativu, Ronalda izvoditi slobodnjake...nego učiš igrače kako igrati/funkcionirati u pojedinoj ekipi...”

    Tako da ni jedan trener na vrhunskom nivou ni nema igrača koje bi trebao učiti pojedinom elementu nogometne igre.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.