• Infinity
    15.1k
    Mozda nisi dobro procitao. Velim sta ako je pet dana poslije pozitivnog negativan. Treba li odraditi pet dana koji su preostali ili moze izaci, tj. moze li Majer u ponedjeljak biti negativan, prikljuciti se treningu i igrati u cetvrtak u Austriji ili bi morao odraditi svih deset dana bez obzira na negativan test u medjuvremenu.
  • xavier
    11.1k


    Mea culpa. Brzinski sam prošao pa sam mislio da kažeš da što ako je opet pozitivan 5 dana nakon isteka izolacije.

    U ovo slučaju, to ništa ne mijenja jer ako HNS nema neki poseban propis u odnosu na državu, a nema, to ništa ne mijenja. Izolaciju moraš odraditi do kraja, ne "spašava" te tu negativan test.

    No takav igrač se ne bi ni testirao s ostalima...jer je za to vrijeme doma u izolaciji.
  • Infinity
    15.1k
    No takav igrač se ne bi ni testirao s ostalima...jer je za to vrijeme doma u izolaciji.xavier

    Ma dobro, ima smisla, mada sam kontao da UEFA mozda zahtjeva test svih igraca s liste. Doduse, klub ce to svakako uraditi zbog moguceg velikog broja zarazenih i nedostatka igraca.

    Vjerujem da bi Majer sto se tice UEFA-e i mogao igrati ako je negativan, ali se to onda kosi s pravilima u drzavi pa se i necr testirati. Sad jedino ako postoji neko posebno pravilo koje se odnosi na profesionalne sportase.

    Cini mi se da je ukinuto, ali je donedavno u BiH (pa mozda cak i mijesan, mozda je RH) bilo da moras proci izolaciju ili u suprotnom prije isteka imati negativan test za izlazak. Toliko su tih pravila imali, mijenjali i ukidali da vise ne znam ni sta je na snazi, a sta vise nije.
  • mniokl
    254
    Sve je to dosta nedefinirano i postupa se od situacije do situacije,nisam siguran da li postoje jasna pravila.Znam da je bila situacija kad su igrači ajaxa saznali na dan utakmice da mogu igrati jer je došao negativan test, Tadić je izjavio: saznao sam u 16 sati tek da mogu igrati.Tako da u teoriji Dinamo može na dan utakmice testirati igrače i ako su negativni mogu igrati.A mislim da dosta ovisi o zemlji u kojoj igraš,jer se pita lokalne epidemiologe nešto.
  • Mali dioničar
    13.9k
    Najsmiješnije je da recimo Vida bio toliko shrvan od virusa da je igrao poluvrijeme najnormalnije i onda je dobio obavijest da je u biti bolestan.
  • marcio amoroso
    31.8k
    WAC pobijedio Altach u gostima rezultatom 2-0. Peretz i Vizinger strijelci. Koliko ih poznajem igrali su svi najbolji.
  • marcio amoroso
    31.8k
    CSKA odigrao 1-1 kod kuće protiv Sochia.
    Feyenoord u gostima kod Fortune Sittard došao do pobjede od 3-1. Igrali su sa igračem manje skoro 80 minuta.
  • Krizy
    34.9k
    Jörgensen 2.žuti za Feyenoord.
  • Eduardo
    17.1k
    Da, napadač. Lakat u skoku u napadu.

    Attachment
    dmAWq (4M)
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Feyenoord i CSKA 0-0
  • flexXy
    1.8k
    Nejasno mi je da se CSKA ovako muci. Kao da zaborave kako zabiti gol.
  • BBB Sibenik
    3.8k
    Da ni meni nije jasno, efikasnost losa a dosta suteva imaju
  • Keyser Soze
    8k
    Ako u Rotterdamu uzmemo bod, protiv CSKA izgubimo, a CSKA i Feyenoord dobiju Austrijance ispadamo s 9 bodova u tom trokutu. Zato treba ici u Nizozemsku po pobjedu.
  • mniokl
    254
    Da x u Nizuzemskoj nam zapravo gotovi ništa ne znači
  • serbus
    3.4k
    pošto sam se već na kladi ispričao blažu što sam sumnjao u njegov tip na kladi isto moram i igračima dinama. Dobro su me posrali neka to naprave svaki put ja sretan. Čak bi rekao da me mržnja prema zokiju preuzima da je to razlog sumnje u dečke. Jebačke borbe u glavi vodim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.