• Dudu
    2.6k
    Strašnog napadača imamo, ne šuta nikako, pa ne može ni zabit. Na asistencije u dobrim situacijama ne pomišlja, slabo se odlučuje na dodavanja, onda i kad pošalje pas obavezno bude pogrešan. Puno gubi lopte, obrambeno se ne trudi, a ni u duelima mu se baš neda :D
  • deda
    27.6k
    Austrijanci pile naopako. Vele da su tek 5 igrača imali na treningu u petak. Kao ne znaju u kakvom će stanju biti momčad za 11 dana
  • Neki tip
    19k
    Jesmo mi to ostali bez Majera i Gvardiola za iduću EL tekmu? Ne igraju za mladu repku, očito među pozitivnima. 10. dan im je taman četvrtak , 26.11. :confused:

    A bome će i protiv Osijeka faliti.
  • Infinity
    15.2k
    Izgleda da jesmo. Navodno su njih dvojica pozitivni i valjda se jos par igraca ne osjeca bas najbolje pa bi mogli i oni otpasti. Ne zna se tko su.
  • Krizy
    35.5k
    https://www.instagram.com/p/CHsBG8DjVLO/?igshid=1xapcbnai2x94

    Gvardiol na službenom profilu Europa League.
  • deda
    27.6k
    Šta nitko ne komentira da su Gvardiol i Majer koronozni
  • SAS1987
    13.3k
    Gvardiol i Majer koronoznideda

    Nadam se da su se družili sa Barisicom.
  • Mali dioničar
    14k
    Gvardiol na službenom profilu Europa League.Krizy

    RB marketing. :clap:
  • Neki tip
    19k
    Jesmo mi to ostali bez Majera i Gvardiola za iduću EL tekmu? Ne igraju za mladu repku, očito među pozitivnima. 10. dan im je taman četvrtak , 26.11. :confused:

    A bome će i protiv Osijeka faliti.
    Neki tip sa Zapada

    Izgleda da jesmo. Navodno su njih dvojica pozitivni i valjda se jos par igraca ne osjeca bas najbolje pa bi mogli i oni otpasti. Ne zna se tko su.Infinity

    Šta nitko ne komentira da su Gvardiol i Majer koronoznideda

    Kaj ti mi, @deda, nismo dovoljno dobri? Koga bi ti da komentira? :grin:
  • Neki tip
    19k
    Aktiviraj desetog čovjeka.

    Nek napiše nekaj tipa "ne znam šta će nam Gvardiol i Majer, Lešković i Burton će ih više nego dobro zamijeniti".

    I da vidiš kad se rasprava probudi. :cool:
  • deda
    27.6k
    Ili da su oni u stvari zvezdaši od rođenja :rofl:
  • marcio amoroso
    32k
    Theo i Ivanušec su dostojne zamjene uz dužno poštovanje Jošku i Lovri.
  • xavier
    11.1k
    Pitao sam neki dan kakva su pravila za pozitivne igrače pa ste rekli da mora proći 10 dana i da je to to, ali to je za HNL? Jer koliko sam shvatio, UEFA inzistira na negativnom testu da bi igrač zaigrao, bez obzira što je prošlo 10 dana.
  • Infinity
    15.2k
    Ja koliko sam upucen, za HNL i nema neko pravilo, deset dana odlezis jer je to pravilo u RH. UEFA trazi negativan nalaz prije svake utakmice, nebitno jel imas simptome i jesil frisko iz izolacije.

    Neki zarazeni igrac Istre moze igrati HNL, jer im nije obaveza da se testiraju. Ako ne osjeca simptome on nece ni otici na testiranje, te ce kasnije zaraziti suigrace i protivnike. A naravno da se testiraju svi koji osjete simptome.

    Ne znam sta je s recimo igracem Dinama koji je danas pozitivan, dobije 10 dana izolacije, a pet dana kasnije na UEFA testu bude negativan.
  • xavier
    11.1k
    Ne znam sta je s recimo igracem Dinama koji je danas pozitivan, dobije 10 dana izolacije, a pet dana kasnije na UEFA testu bude negativan.Infinity

    A tehnički gledano bi opet trebao odraditi novih 10 dana izolacije jer tako kažu pravila nalog pozitivnog testa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.