• Eduardo
    17.2k
    Vinko Soldo zabio autogol za vodstvo tovara 2:0
  • SAS1987
    13.2k
    Ima tko neke info što se događa sa novim ugovorom HNL o TV pravima? Znam da je bio potpisan ali šta je bilo poslije sa bankovnim garancijama itd?
  • deda
    27.4k
    Koliko ja znam da je to sve dogovoreno.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Koji glup penal Milić napravi na Lovriću :monkey:
  • deda
    27.4k
    Baš
  • NORTE
    8.9k
    Gorica ako ovako ostane se vraća na +8 ispred Hajduka.
  • deda
    27.4k
    Teška pobjeda Gorice, ali s obzirom koliko se razvikalo Osijeka kao legitimnog pretendenta na titulu njih nitko ne spominje. Dobro za njih. A samo bod iza Osijeka. :clap:
  • Bosna86
    11.5k
    I utakmica manje
    Izgubili su od Osijeka i Dinama u gostima.... Jedini kiks remi sa Istrom, sad im slijede sve utakmice sa ekipama sa dna... Mogli bi završiti polusezonu jako visoko
  • marcio amoroso
    31.9k
    I primili gol u nadoknadi za poraz u Osijeku. Čudo je nogomet.
  • immerwieder
    1.2k
    dalton je zgubil 7 bodova, a kurtinaitis samo 8
  • Markelo
    2.5k
    Čitam malo tekstove s Osječkog foruma. Nevjerovatno mi je kako osim beskrajne patetike oni sebe predstavljaju nekakvim otporom sistemu oni su lučonoše koje će prekinut mrak koji je donio Dinamo svojom dominacijom. David pobijedio Golijata. Mogao sam to trpit od tovara imalo je rezona al da oni idu istim tim putem mi je smiješno. Ko se slikao s bjeguncem, čiji je lobi jaku u Hns-u, sigurno ne koprivnički. Svi su odjednom pravednici, svi su potlačeni. Slabiji je pobijedio jačeg, ne baš puno jačeg, al dobro. Uvijek su uz pobijedu nad Dinamom pobijeđene i neke druge sile i štajaznam još. Svatko si je počeo umišljat neke uloge.
  • Eduardo
    17.2k
    Ko se slikao s bjeguncem, čiji je lobi jaku u Hns-u, sigurno ne koprivnički. Svi su odjednom pravednici, svi su potlačeni. Slabiji je pobijedio jačeg, ne baš puno jačeg, al dobro. Uvijek su uz pobijedu nad Dinamom pobijeđene i neke druge sile i štajaznam još. Svatko si je počeo umišljat neke uloge.Markelo

    Najjači komentar koji sam pročitao na netu nakon te utakmice glasio je; DOBRO JE POBIJEDILO ZLO!

    Gasi svijetlo, gasi internet, nema dalje.
  • Neki tip
    19k
    Evo rasprave radi, da ne kažem provokacije, napisat ću..

    Zašto se toliko čudimo zaključcima o pobjedi dobra protiv zla, svjetla protiv tame, slabih protiv moćnih itd., meni baš i nije jasno..

    Ne kažem da su u pravu, jer nisu, ali kažem da je to posve očekivano i time nimalo čudno.

    Kad ogolimo i ogulimo svoje emocije iz djetinjstva, mladosti, kad uklonimo Mariće, Bobane, Deveriće, Zambate, Oršiće ili Ademije, kad nam plava boja dresa ne znači ništa, a grb je samo jedan od tisuća drugih grbova drugih klubova, kad ne pamtimo bolne poraze i sjajne pobjede, kad nas dinamovi grafiti ili pjesma sa sjevera nimalo ne ježe, ukratko, kad nismo sve ono što nas čini Dinamovim navijačima, što nam ostaje od kluba? Od identiteta kakav je sada, od javne percepcije?

    Čak i mnogi među nama, koji imaju i emociju iz djetinjstva i Bobana i Zambatu i Ademija, vole plavo zbog Dinama više nego neba i mora, smeta im čak i ako malo d nije savršeno nacrtano na grbu, a Newcastle ili Benfica bole više od prekida s curom, čak i mi dakle teškom mukom, a neki neuspješno, razlučujemo klub, taj klub koji mi volimo, od onoga što je on postao, što je od njega učinjeno ili makar onoga kakvim ga mnogi vide zbog braće.

    Želim reći da kad maknete sve ono što mi o Dinamu znamo i osjećamo, a i nama je dobro zamagljeno, dobijemo nekoga tko naprosto niti nije navijač Dinama.
    I što bi onda taj mogao vidjeti? Pa valjda isto ono što, u brojnim komentarima, vidimo i mi, samo bez ljubavi prema grbu, plavoj boji, povijesti, identitetu i sjećanjima..

    Mi znamo da Dinamo nisu Mamići. Osječani se na to nemaju potrebu podsjećati.
  • Krizy
    35.1k
    Emisija Stadion, od 12.minute je Osijek-Dinamo, ako netko želi čitav dio:

    https://m.ok.ru/video/1971542231705
  • deda
    27.4k
    Tek sad skužih da danas igraju loksa i tovari. Mogla bi to biti prava tekma.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.