• marcio amoroso
    31.4k

    E ovo je ponuda, ne ono kad snize sa 1149 na 1049. Ovo je stvarno top cijena.
  • Mali dioničar
    13.4k
    onih "ribarskih" šešira,Ero

    Nije za ovo doba godine. A istina je da je bilo vrhunskih. Meni je najbolji ovaj...

    va0z1741nici5cvt.jpeg

    Solidni su i ova dva.

    hfqfzcuhfqy05cey.jpeg
    pqrhnqapwos1cz9w.jpeg
  • Neki tip
    18.3k
    E ovo je ponuda, ne ono kad snize sa 1149 na 1049. Ovo je stvarno top cijena.marcio amoroso

    Ima još puno toga po super cijenama, sad sam sve pregledao i bome ću sutra poslije posla ili u sub prijepodne navratiti (polo majice, šorcevi, gornji dio trenirke, dukse.. ima se kaj uzet).

    Ali ima i artikala van pameti, na primjer:

    c9ml52zhfpkt7kfj.jpg

    Dinamo duda nije sama po sebi loša ideja, al za kakvih hebenih 100kn!? Pa 80 na akciji.

    Pa Avent dude su 60ak kn 2 komada u pakiranju, Nukove mislim i malo jeftinije i ok, nek Dinamo brend na dudi vrijedi, ali 100kn za 1 dudu??? Pa ne bi da ga premota i nahrani jbt :yikes:
  • Kwedi
    3.8k
    Jakne imaju izgleda samo S veličine
  • marcio amoroso
    31.4k

    Ta duda me izludila jednom. Bio sam u shopu i nešto kupovao i ugledam dudu i kažem djevojci ubaci dudu i ne pitajući za cijenu, mislim ono 20-30 kn. Kad sam izašao vidim puno mi naplatila, ej kad sam pogledao račun izgubio sam se :monkey:
  • Mali Zeus
    8.7k
    Ovo bi bilo genijalno da se netko sjeti napraviti ponovno. Imam negdje i BBB kačket, s buldogom naprije, e da mi ga je negdje naći...
  • Blaz
    350
    Kacket je?
  • Dino
    2.1k

    Ovaj prvi je zakon. Imam ga ko uspomenu jos od dede. Samo sumnjam iskreno da bi im prodaja isla u slucaju da naprave remake jer se ekipa ne pali danas tolko na klasik kolko na to da izgleda “sportski”
  • ZGV
    3.1k
    Imam takav od Celtica, jbeno dobra kapa.
  • LM1995
    1.6k
    U objavi na gnk stranici vidim 2 šala na popustu (skupljam šalove inace) - SUPER!
    Odem do shopa na stadionu - imaju jedan na popustu kojeg nema među artiklima u objavi, ostala 2 nemaju uopce. Simpaticna prodavacica me uputi u shop na trgu jer “tam ih ima sigurno”. Na trgu imaju samo jedan od 2 sa stranice. Veli mi prodavacica na trgu, da taj treci mogu jedino naruciti prek webshopa i da je dostava 30-40 kn. Dakle, zivim u Zagrebu - 3 stanice od stadiona di je jedan shop i 4 od trga di je drugi shop i nemam di kupiti taj šal. Cijena + dostava ispada skuplje nego cijena tog šala prije popusta. Pa ti reci...
  • LM1995
    1.6k
    Također, dosta stvari sa webshopa nema u shopovima, a za neke nema velicina kojih ima u webshopu.
    Prijateljski savjet, ako ne zelite gubiti vrijeme u potrazi zeljenih artikla i velicina si jednostavno narucite.
  • Markelo
    2.3k
    27fdn573fp8omkmw.jpg

    Evo snizilo je 150 kuna
  • r1oma
    1.5k
    sbjazlknvdgu5wuv.jpg
    S ponosom predstavljamo službeni kalendar za 2021. godinu

    ZAGREBAČKIM ULICAMA CESTA MOG ŽIVOTA TEČE ...

    Kalendar za iduću godinu ističe ljubav prema gradu Zagrebu i zagrebačkom području te činjenicu da je Dinamo simbol Zagreba, ali da je i Zagreb simbol Dinama. Tema kalendara posvećena je divu koji je stradao u potresu - našem gradu Zagrebu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.