• Navijač Dinama
    6.8k
    sve ok napisano,potpisujem pogotovo ovaj dio za kalkuliranje. Al da te pitam, dal ti stvarno misliš da možemo vak loši odigrat X sa ovako dobrom Engleskom? Ne znam baš.
  • Infinity
    14.9k
    dal ti stvarno misliš da možemo vak loši odigrat X sa ovako dobrom Engleskom? Ne znam baš.Navijač Dinama

    Hrvatska u kvalifikacijama uvijek izgleda lose. Aj samo baci pogled na kvalifikacije za SP 2018. Island je bio ispred, uzeli samo bod Turcima, u zadnjem kolu se islo u goste Ukrajini izvlaciti baraz. Baraz se srecom prosao lakse od ocekivanog. I na prvenstvu se odigrao X s Englezima, pa ih se dobilo na produzetke i otislo se u finale.

    Hrvatska u kvalifikacijama i Hrvatska na prvenstvu su dvije razlicite ekipe, a Hrvatska opcenito ostavi uvijek dobar dojam protiv ovih velikih nogometnih nacija. Samo Francuzi uvijek stvore sranje. Ja vjerujem da cemo prije uzeti bod Englezima nego Skotima, a sutra da se moram kladiti rekao bih da ce se ta grupa proci s tocno sedam bodova.
  • Guinness
    1.9k
    Vidim čehe smo već pobijedili, veselo bome.
  • deda
    26.3k
    Pobijedili i Škote jučer
  • Gelipter
    3.3k
    A Škoti u istom danu Srbe. Zanimljiva momčad.
  • Neki tip
    18.3k
    Al da te pitam, dal ti stvarno misliš da možemo vak loši odigrat X sa ovako dobrom Engleskom?Navijač Dinama

    Ovako loši teško možemo, ali kak ti je infinitiy napisao, nećemo takvi biti.
    Dalić guta slova, ima frizuru talijanskog 14godišnjaka iz '94. i ide na živce svojom mesijanskom sveprisutnošću, ali koga briga.. kod mene nije izgubio kredibilitet kad je u pitanju nogomet.

    Ne znam i ne razumijem na temelju čega i bi.

    Vidim čehe smo već pobijedili, veselo bome.Guinness

    Naravno da ne, ali na navijačima je da sanjare, kalkuliraju, nagađaju. Nitko razuman valjda ne misli da će se Česi sami pobijediti ili da ih treba shvatiti olako.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    ne kazem da je poblem u Daliću ili nešto, niti posebno nešto u njegovoj igri,nije on izgubio ni kod mene kredibilitet, ali kažem da je Engleska jača puno nego prije dvi godine, to može biti problem. Dal mrzim išta kod naše repke,izuzev korumpiranog saveza,ne. Ja bi kao i ti od svega najviše volio kad bi sve pobjedili i bili prvi na EURU.
  • Mali dioničar
    13.4k
    Ja bi kao i ti od svega najviše volio kad bi sve pobjedili i bili prvi na EURU.Navijač Dinama

    Ma ne moramo ni pobijediti sve, samo nek budemo prvi.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    može i tako, na foru Grčke sa Eura u Portugalu. :smile:
  • xavier
    11k
    Ma ne moramo ni pobijediti sve, samo nek budemo prvi.Mali dioničar

    :up: :rofl:
  • deda
    26.3k
    Dobro je, samo Brozović je pozitivan.
  • Crusades1986
    9.3k
    To je on vjerojatno iz Intera dovuko
  • nkdz
    825
    cak mi se ne cini losa postava, i ja bi Budimira stavio ispred Petka po trenutacnoj formi.
    Jedino mi je zao kaj nema Bradarica, nekak mi je bolja opcija od Barisica
  • Majki2111
    2.5k
    Bjelica gostuje u emisiji na Novoj Tv :blush:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.