• TresnjevkaZG
    684
    Nazalost, nismo uspjeli...Dado bio fulao 5 penal za pobjedu. Steta
  • Ivek3009
    55
    Poraz,šteta
  • gh0c
    256
    Ovo Kanjuhovo izdrkavanje prilikom zaleta :brow:
    Simone Zaza brate :rage:
  • TresnjevkaZG
    684
    Mislim da je krajnje vrijeme da Stankovic ode sa pozicije izbornika...nisam primjetio kod nasih nekakvu smislenu igru, sve samo na individualnu kvalitetu, a tako ne ide...
  • nkdz
    885


    Vec odavno je vrijeme da on ode, nemre se zivjeti na staroj slavi i euru 2012.
    Bar meni nikak ne pase lik.
    Ceska je definitivno trebala pasti i ovo je po meni veliki podbacaj.
  • Ivek3009
    55
    Mislim da nije trebo dirat golmana kod penala za pobjedu,Primić je branil vrlo dobro,šteta..opet ništa od velikog natjecanja
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Šteta..

    Da mi je žao,jest. Da mi je toliko žao, i nije. Zašto?
    Zato što nas vodi trener na starim zaslugama, ujedno trener koji jučer nije imao krštenu akciju, postavljen podoban nama mrskome savezu. Dečki su igrali koliko su im invidualne sposobnosti dozvoljavale. Da je moglo bolje,moglo je. Idemo dalje,glavu gore dečki,bit će prilika samo da se neke stvari ureduju i fixiraju.
  • nkdz
    885
    Kod nas se sve stihijski radi, sve od danas za sutra.
    Nema nikakvog dugorocnog plana razvoja lige i repke.
    Kada gledamo prema velikom nogometu za poticaje nasim futsal klubovima toliko je mizerno love zapravo potrebno da bi razvili prvu i drugu ligu da je to smijesno.
    Uz neki plan i ulaganja mi bi bili redoviti na velikim natjecanjima, a igraca bi imali napretek.
    Imamo trenera kojem je ovo ja mislim treci put da se nije u kontinuitetu plasirao na veliko natjecanje, treba dati priliku nekom friškom, sa novim idejama i elanom, malo prodrmati sve to skupa iz temelja.
    Kak gore pisu treba komunikacije između saveza i klubova, savez treba malo poslusati klubove i vidjeti s kojim se problemima muce i kako tim klubovima olakšati rad.
    Eventualno preko saveza više financirati omladinske škole i pomoci za dostupnost termina u dvoranama i organizacijom mlađih natjecanja.
    Napraviti novi format naše lige i za seniore i za mlađe u kojem je nešto ipak više utakmica nego sada.
    Od kad je ova korona krenula otišlo je fakat puno dobrih igraca van trbuhom za kruhom, ali sad neki drugi imaju prilike i stvorit ce se jos novih Grdovića, Matića, Marinovića...
    Samo treba imat plan i sve se moze ostvarit
  • Mali dioničar
    15.2k
    Kod nas se sve stihijski radi, sve od danas za sutra.nkdz

    Jbg, nama koji gledamo sa strane i komentiramo nikad ništa nije dovoljno dobro i sve je stihijski.

    Osobno znam predsjednika Olmissuma. Ok, ljudi imaju novaca pa si to mogu priuštiti, ali počevši od vizuala kluba, vlastite dvorane do sustava rada taj klub je sve samo ne stihija.

    Vjerujem da bi se i u Futsal Dinamu naljutili da im velimo da su stihija.

    Tommy je odustao, ali i taj se nadavao para i imao je plan i rezultate dok je slijedio taj plan.

    Znam da si uglavnom ciljao na Savez, ali Savez nikada ni ne proizvodi igrače nego klubovi.

    Tako da ako klubovi naprave dobre priče i dobre igrače, Savez će se prištekati, ali klubove tu ne treba amnestirati jer od njih sve kreće.

    Savez je nužno zlo odnosno cilj je da bude čim manje zlo isto kao i država kad pričamo o općenitoj društvenoj infrastrukturi.
  • nkdz
    885


    ma ne, mozda sam krivo shvacen.
    Apsolutno nisam mislio na klubove nego samo na savez jer da nema organizacije nekih klubova mi nebi imali ni pola toliko jaku ligu i toliko stvorenih igraca.
    Olmissum je prvi koji zasluzuje pohvale kaj se tice same prezentacije kluba i standarda na koji je dosao.
    Sve od marketinga koji odrađuje super posao od samih vizuala za tekme do originalnih dresova koji mi super izgledaju do struke koja zbog love ima olaksan posao.
    Pogotovo nisam mislio na futsal dinamo za koji sam i ja na izborima birao vodstvo i za koji smatram da u ovim trenucima korona krize koja nas jebe imamo jako pametno poslozenu ekipu kaj se tice odrzivosti kluba i snage prve momcadi, a da ne pricam o školi futsala koja je vrh i stalno nekog izbaci van.
    Da se razumijemo drazi mi je postepeni i odrzivi rast futsal dinama nego instant upumpavanje love u olmissum.
    Savez stihijski radi bez dugorocnog plana. Za klubove se to ne moze reci jer liga zadnjih godina fino raste na nivo da je mozemo uvrstiti u jace u europi, a prvenstveno su klubovi za to zasluzni
  • Mali dioničar
    15.2k
    prvenstveno su klubovi za to zasluzninkdz

    To je catch22. Recimo u velikom nogometu se traži čim manji utjecaj Saveza (inicijative za vraćanje Udruge prvoligaša), a eto u futsalu se veli da bi se Savez trebao više uključiti. Ajmo se složiti da je format Lige odličan, čak i malo nepravedan jer možeš biti osmi u 18 utakmica pa postati prvak na kraju što sigurno daje dodanu dozu zanimljivosti. Ne znam tko kroji format natjacanja, pretpostavljam HNS.

    Vi koji puno bolje pratite futsal vjerojatno imate zamjerke na izbornika kojeg Savez postavlja i na samu infrastrukturnu podršku reprezentaciji.

    Recimo bilo je dosta pljuvanja po HNTV-u, ali lijepo je pogledati da prenose futsal i sigurno mu na taj način pomažu.
  • nkdz
    885


    slazem se za veliki nogomet, ali zbog puno manje love futsal klubova sam da se savez više ukljuci, jer klubovima u futsalu je tesko skupiti par ozbiljnih sponzora, a love od transfera nema.
    Koliko bi nk dinamo bio konkurentan da zivi od love samo od sponzora, a da su prelasci igraca besplatni.
    Nisam ni ja sad neki ekspert za futsal, tu su na forumu par puno strucnijih ljudi od mene koji mogu puno dublje uci u problematiku kako da futsal postane bolji.
    Savez je jedan od odgovornih kakvu ligu imamo, ali mi prema mom misljenju imamo bar jedno 7-8 kola prekratko prvenstvo, sa velikom zimskom pauzom, cak me ni format sa final 4 ili 8 ne smeta jer daje neku draz ali jednostavno mi je kratko prvenstvo.
    I ne kazem da savez treba dati klubovima lovu na lijepe oci ali da recimo malo solidarnije podijeli lovu recimo od tv prava naspram velikog nogometa(znam da je gledaniji), da ligu poslozi, da medijski više reklamira futsal jer trenutno je u medijima zastupljen gotovo nikako, da organizira cim vise reprezentativnih kampova i za seniore i za mlađe razine (termina za to ima dosta), da jos vise financijski sudjeluje u potporama za omladinske škole i sredi njihovo prvenstvo koje je tragikomicno kratko pa klubovi moraju sami izmisljati turnire da napune broj tekmi za klince.
    Mozda prodati ime prve lige ak bi se nasao ozbiljan kupac pa i s time pomoci klubovima.
    Izbornika vec jako dugo ne volim i jednostavno mi se cini i da nakon toliko dugo godina kaj je na klupi on nije uspio u igrace usaditi neke takticke ideje i širinu kadra nego se sve svodi na individualnu kvalitetu par igraca, a ostale ima ko fikuse na klupi i ne zeli im dati šansu u bilo kakvoj tekmi koja nije prijateljska.
    A realno imamo jebenu širinu da vecinu eu momcadi mozemo prilicno dobro pritiskati na razini cijele tekme.
  • Baneki
    745
    Umjesto Mate Stankovića izbornik je Marinko Mavrović.
  • Zambatine škude
    2.6k
    A asistent Duje Maretić.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.