• Mali dioničar
    14.1k
    Karlo Žiger na klupi Chelsea.
  • vafenss
    233
    Zrinjski rasturio rodene 3-1 uz hattrick Bilbije :strong:
  • Eduardo
    17.4k
    Barcelona - Pique i Neto :lol:
  • Krizy
    35.7k
    Liverpool na prvom mjestu, sa gol razlikom 17-15
    Najbolji napad lige i najlošija obrana lige trenutno.


    Ajax u zadnja 3 kola ima gol razliku 23-3 :gasp:
  • Crusades1986
    9.7k
    Pola od tih 15 je primio na jednoj utakmici :lol:
  • immerwieder
    1.2k
    Ward-Prowse, danas mu je rođendan, u prvih pol sata protiv Ville dobil žuti, pogodil Vestergaarda u trepavicu da se nije stigel izmaknuti nego je zakucal gol i onda zabije takav slobodnjak da ne bude pauka u tim rašljama do ljeta, inače mi se sviđa kak igra Southampton pod Austrijancem
  • immerwieder
    1.2k
    i još jedan identičan gol iz slobodnjaka
  • Dudu
    2.6k
    Zlatan zabio osmi gol u ovoj sezoni i podijeli drugu asistenciju u sedmom nastupu.

    Ćaća prešao igricu. Nevjerojatna dominacija nekog tko dogodine puni 40 godina.
  • Krizy
    35.7k
    Morata danas zabio 2 gola, 1 poništen zbog zaleđa.
    U 2020. Morata je zabio 20 puta ali čak 12 od 20 je poništeno zbog zaleđa :gasp:
    g05cjihke3m2qwkl.jpg
  • Krizy
    35.7k
    Silujem temu no dobro:
    Rangers pod Gerrardom ove sezone ima 16 pobjeda i 2 neriješena, uz gol razliku 43-4 te 15 utakmica bez primljenog gola.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Rangersi apsolutno strašni ove godine, neznam kak ih bumo zaustavili (Celtic broja dva iza Dinama za mene) Dobro je to Gerrard posložio a Celtic slabo krenuo uz ozlijeđene igrače i Coronu
  • nkdz
    829
    mislim nije da se hvalim :D ali "moj" hibernian je Gersima iscupao bod u 8. kolu ;)
  • ZGBhoy
    1.7k
    Hibs su super simpatična ekipa :cool:
  • nkdz
    829

    haha ovo je ko kad cura kaze za decka kojeg upozna, ti si super simpatican :D obicno je negativna konotacija :D
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ma ne

    Evo Celtic obožavam a simpa si Hibs, Dundee United, Dons i St. Mirren a ostale nemrem smislit :joke:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.