• Krizy
    35.7k
    https://mobile.twitter.com/UCLonCBSSports/status/1324129351852580866

    Haaland je poznat po čestim kratkim odgovorima "Da/Ne" u interviewima.

    Novinar CBS-a je nakon serije običnih pitanja pitao Haalanda:
    "Hoćeš li spavati sam večeras?"

    Haaland se iznenadio pa nakon kratke pauze odgovorio sa: "Ummmm da".
    :sweat:
  • ZGBhoy
    1.7k
    Jedan od najslabijih Celtic tada kad je Tony Mowbray bio trener.
    Europska sezona za zaborav
  • Navijač Dinama
    7.3k
    "Moramo pobiti Armence. Djecu, žene, starce, bez kajanja, bez suosjećanja. Ako mi to ne napravimo, ubit će oni nas", napisao poruku čovjek zadužen za odnose s javnošću Qarabaga, nogometnog kluba iz Azerbejdžana........
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Liverpool, Chelsea i DINAMO su jedine ekipe u europskim natjecanjima bez primljenog gola.
  • immerwieder
    1.2k
    Southampton pri put vodi u PL,
    sviđaju mi se uvijek takve dobro posložene momčadi, kad su igrači svjesni da su kao cjelina jači, i maksimalno vjeruju treneru, a i vlasnici ga nisu sterali nakon onih 0:9 lani
  • NORTE
    9.1k
    Šta ćemo s Unitedom zonaši? Otkazi neki su se spominjali itd.
  • Krizy
    35.7k
    Beerschot je belgijski klub koji je ove sezone ušao u prvu ligu. Danas su odigrali čak 5-5 sa Kortrijkom te nakon 12 kola imaju gol razliku 33-30 i drugi su na ljestvici. To je najbolji napad ali i najlošija obrana lige. Imaju najboljeg strijelca i najboljeg asistenta lige - Holzhausera, koji je upisao 9 pogodaka i 8 asistencija u 12 utakmica. Prosječno na utakmicama Beerschota pada 5.25 golova.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    kad bi Oleu pred svaku tekmu bilo pobjeda ili otkaz, Manchester bi osvojio i LP i PL, a i u FA. kulu bi dobili Arsenala u finalu :razz:
  • xavier
    11.1k


    Kako ti je @Navijač Dinama napisao, to i je problem s Oleom. Uđe u seriju lošijih rezultata i taman kad se čini da mu je to zadnja utakmica na klupi Uniteda, on pobijedi PSG, City ili tako nekog i naravno da mu onda ne možeš dati otkaz.

    Da se razumijemo, meni je Ole jako drag, ali iskreno nisam siguran da je u ovom trenutku kapacitet za trenera Uniteda.

    Mislim nitko sretniji od mene ako me demantira i uđe u seriju pobjeda.
  • deda
    27.7k
    A ovu Barcu ne ide pa ne ide. Sad se Ansu Fati polomio na par mjeseci.
  • NORTE
    9.1k
    nisam siguran da je u ovom trenutku kapacitet za trenera Uniteda.xavier

    S ovom momčadi koja je sabija od konkurencije je izborio Ligu prvaka. Rezultati i jesu u jednakosti s jačinom ekipe. U ligi ima tekmu manje od ostalih. Prethodnici su s jačom ekipom imali otprilike iste rezultate.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Mourihno je bez Pogbe Brune Cavania bio 4.ti kao i ovaj papak, a "najveći problem" kod Uniteda je "bio" baš taj Mourihno koji je sa Spursima prvi u ligi.
  • vafenss
    233

    Od koje konkurencije je Unitedova momcad bila slabija prosle sezone kad su izborili LP a da nije City ili Liverpool koji su prica za sebe???Sta Chelsea koji je bio pod transfer zabranom pa je morao forsirat mlade igrace je bio kadarski jaci ili Tottenham koji se raspao i usred sezone mjenjao trenera i doveo drugog s potpuno razlicitim stilom,a stanje s Arsenalom zadnjih godina bolje i da ne spominjem pa sad ti mene prosvjetli kojom logikom(osim sto si subjektivan i simpatiziras united pa baljezgas gluposti) je united bio slabiji od navedenih konkurenata??
  • xavier
    11.1k
    @NORTE

    Ovako nekako izgledaju transferi Uniteda nakon odlaska SAF-a:

    Prvo ljeto dovedeni Mata i Fellaini za ukupno 77 milijuna eura. Iduće godine zato trošenje u velikom stilu. Di Maria, Shaw, Herrera, Rojo, Blind plus posudba Falcaoa...ukupno gotovo 200 milijuna. Godinu nakon toga Martial, Schneiderlin, Depay, Darmian, Schweinsteinger...150 milijuna (ajde, prodan je Di Maria za 63 milje). Iduće ljeto Pogba, Mkhitaryan, Bailly, Zlatan...185 milja. Godinu dana kasnije Lukaku, Matić, Lindelof, Alexis...opet gotovo 200 milja (prodan Mkhitaryan za 34). Onda su se malo primirili pa su stigli "samo" Fred i Dalot za 80 milijuna. No zato prošle sezone Maguire, Fernandes, Wan-Bissaka, James...200+ milijuna (prodan Lukaku za 74). Ovog ljeta nisu nikog konkretnog kupili no opet su uspjeli spiskati 80+ milijuna.

    Znači potrošen je ogroman novac, a to je rezultiralo očajnim rezultatima. Naravno da to nije samo krivnja trenera, dapače, i roster je jako loše posložen i postoji ogroman disbalans između određenih pozicija.

    No to nije nikakvo opravdanje za trenera koji nikako ne uspijeva posložiti sustav za "male" utakmice. Kako su ti već napisali, Mourinho je odletio zbog svoje tvrdoglavosti iako nije imao ništa lošije rezultate, dapače.
  • xavier
    11.1k
    I samo ću još dodati kako je Pochettino slobodan već godinu dana i čovjek samo čeka poziv s Old Trafforda. Navodno je u tom periodu dvaput odbio Barcelonu jer želi baš posao u Unitedu, ali ima svako strpljenje svoj kraj i kažu glasine da je čelnicima Uniteda neki dan poručio da ih ne misli čekati "vječno".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.