• Eduardo
    17.1k
    meni je ona u kojoj izlaze na utakmicu odlična.
  • Infinity
    15.1k
    Ona od sinoc? Brat uzeo sebi neki dan, odlicna je. Nemam bas da ju platim 750kn, al odlicna.
  • Neki tip
    18.8k
    Liva je jučer davao intervju u toj trenirci - odlična je! Jednostavna, a prepoznatljiva - i kao Dinamo i kao Adidas proizvod.
  • Crusades1986
    9.5k
    Meni je i ta službena i ova druga za trening isto brutalna :up:
  • Eduardo
    17.1k
    da, ta. Upravo sam se ohladio kad sam vidio cijenu, ali doći će i ona na red za akciju jednog dana. Ne mogu čak ni zbog grba prigovoriti.

    f2vcjca8txutq60u.jpeg
  • Crusades1986
    9.5k
    Malo mi na ajax baca ovaj dizajn grba
  • Majki2111
    2.6k
    Odlična je
  • Nino Bule
    11.2k
    Jebale ih te zvijezdice ...
  • Infinity
    15.1k
    ↪Infinity da, ta. Upravo sam se ohladio kad sam vidio cijenu, ali doći će i ona na red za akciju jednog dana. Ne mogu čak ni zbog grba prigovoriti.Eduardo

    I ja cekam isto :grin: Ostavio sam u shopu neki dan vise para od ove cijene, ali je za jednu trenirku, odnosno samo njen gornji dio previse dati 750kn, barem meni. Radije sam uzeo vise artikala koji su mi bili skroz OK cijena. Samo ova trenirka mi i djeluje malo previse, al trazio sam ovakve trenirke na oficijalnoj stranici Adidasa i cijena je tu u par kuna tako da do kluba nije.

    Brat uzeo sebi, sutra da padne na 500kn uzeo bih i ja.
  • NORTE
    8.9k
    Ne mogu čak ni zbog grba prigovoriti.Eduardo

    Pogledao sam intervju Majera u euro dresu nakon tekme i ne mogu se načudit tom bezbojnom grbu, koliko je to lošije od originala. Svak voli drugačije, meni se to nikako me sviđa, posebno kad znam da je s pravim grbom puno bolje.
  • Infinity
    15.1k
    Ja sam eto kupio treci dres. Meni bas predobar :grin:
  • Eduardo
    17.1k
    inače ga ni ja ne preferiram, ali ovo mi djeluje čist OK. U ovom slučaju mi više zvijezdice bodu oči.
  • agramZ
    2.2k
    posebno kad znam da je s pravim grbom puno bolje.NORTE

    samo sto klub koristi pogresan grb. slovo d..
  • NORTE
    8.9k
    samo sto klub koristi pogresan grb. slovo d..agramZ

    Da, ali to oni neće ispravit. Jedino ga mi možemo ispravnog koristit, a i to se rijetko radi (čak ni u Ilici).
  • Crusades1986
    9.5k
    Meni bi treći dres bio totalno okej da ga se ne forsira kao domaći dres u europskim utakmicama. Koristi ga na svakom gostovanju ak oćeš al nemoj ga doma forsirat. Zna se šta je domaći dres.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.