• marcio amoroso
    31.9k
    Da da, ništa čekati. Samo vrati.
  • Infinity
    15.2k
    Toliko o kvaliteti GNK proizvoda...bbbjura

    Nisu ih Vlatka i Amra sile i stancale grbove. Radije pljuni po Adidasu. Ja sam uzeo plavu polo majicu i za sad mi je sve OK.

    S druge strane sam prije par mjeseci kupio u shopu Adidas majicu na kojoj s prednje strane ima veliki Adidas logo i isti se unistio pri drugom pranju. Prije godinu sam u drugom shopu kupio bijele Adidas patike koje su za mjesec dana pozutile na vecini spojeva. Adidas i nase trziste jednostavno nisu najsretnija kombinacija.

    Sivani grb kluba se s godinama izoblici ako se puno pere i vjerujem da je to razlog zasto se danas na dresove stavljaju grbovi od drugih materijala, al mislim da je bolje staviti sivani koji ce biti pricvrscen koncem i ljepilom. Na taj nacin nema sanse da otpadne, pa neka postane i izoblicen nakon 20 godina. Ovi danasnji od gume i plastike ce otpasti kad tad, rekao bih puno prije nego li bi se sivani izoblicio.
  • nkdz
    829
    vise se ne sjecam tocno godine kad smo imali Diadoru ko dobavljaca, mislim negdje oko 2007 ali imam iz tog vremena dvije dinamove trening majice i dres kratke hlace.
    Na kratkim hlacama se tek sad poceo odljepljivati veliki diadora logo, grb je i dalje ko nov, s tim da su te kratke hlace jedno duplo deblje od ovih Adidasovih trenutnih koje su tanke ko papir.
    Majice su i dalje relativno u ok stanju ali su fakat dugo izdrzale i prišiveni grb je i dalje na mjestu.
    Nažalost adidas u dinamovom shopu je smece, frend je kupio isto polo majicu i nakon par pranja je skoro neupotrebljiva.
    Mislio sam mozda šuškavac kupiti ali kad vidim naljepljeni/isprintani grb mislim da necu jedino da gore prišijem pravi grb.
  • NORTE
    8.9k
    vise se ne sjecam tocno godine kad smo imali Diadoru ko dobavljacankdz

    2007-2011. Talijanska marka, bugarski dizajn.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ja što god imam Adidas vrhunska kvaliteta, od tenisica do obleke, nikad nikih problema.
  • Infinity
    15.2k
    Ja citav zivot forsiram Adidas, ali sam posljednjih godinu dana bas popusio s njima.
  • Mali Zeus
    9.3k
    ↪Mali Zeus Ja citav zivot forsiram Adidas, ali sam posljednjih godinu dana bas popusio s njima.Infinity

    GNK pokupio neku lošu seriju. :grin:
  • nkdz
    829
    Ja što god imam Adidas vrhunska kvaliteta, od tenisica do obleke, nikad nikih problema.Mali Zeus

    ja isto, masu toga imam od adidasa i zadovoljan sam ali ovo iz shopa mi ne djeluje bas previse kvalitetno, a najvise printani ili ljepljeni grb
  • Dino
    2.2k
    Mislim da postoji razlika izmedu Adidas Originals i Adidas Performance linija. Ovi Performance su sportski proizvodi i svi su dosta tanji logicno da te trosis energiju na to kaj nosis odjecu, al mislim da je i kvaliteta malo manja u odnosu na Originals proizvode koji su i, usput receno, skuplji. Inace stvarno jako cuvam odjecu i obucu i mogu rec da nikad nisam imal nikakvih problema ni s jednom ni s drugom, al velim ipak se osjeti neka razlika.
  • NORTE
    8.9k
    Stvar je očito "samo" u naljepljenom grbu. Proizvod kupujemo prvenstveno zbog grba. Kvaliteta ljepila je loša. Nike je imao fenomenalne grbove prije 10+ godina na dresovima, ušiveni a nisu se pigali. Danas je moderno imat naljepljene, ali ne ovako. Adidas i gnk imaju šrot verziju.
  • Nolifer
    6.4k
    Sve je to točno o čemu pišete i slažem se sa svime. Da trebao bih im sad to vratiti, jer definitivno nije u redu, da se to dešava... jedva sam dočekao, nešto od Adidasa da bude nekaj u prodaji i kad naletim, onda ispada tako...
  • Dudu
    2.6k
    Ja imam onaj crni dres iz 2017. i jos je u savrsenom stanju, a obuko ga 100 puta, mozda su na pocetku kvalitetnije radili :D
  • Boogieman
    307
    Perete li vi to na ruke ili u vešmašini?
    Ja sve takve stvari koje imaju nalijepljen grb, reklamu, broj ili ime oduvijek perem na ruke i nema problema. Ne znam je li nova garnitura nekvalitetna, vrijeme će pokazati, meni je za sad sve ok.
  • Mali dioničar
    14k
    Perete li vi to na ruke ili u vešmašini?Boogieman

    Na potoku u šumi.
  • Boogieman
    307

    Onda bi trebalo biti ok :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.