• 000
    941
    wlVsZEf.jpg

    Gorak okus u ustima, a i prsti drhtavi, pa necu duljiti. Sinoc EL, u nedjelju vec HNL, prilika za ponovno punjenje baterija i samopouzdanja.
    Ocekuje se lijepo vrijeme, te se nadam da se necemo pitati:



    Koncert Dinamovo proljece, iduca subota, 23.02., Dom Sportova
    1. Izmedju dvije povijesne europske utakmice, stizu gosti iz Koprivnice. Kako ce se provesti? (10 votes)
        Kao bosi po trnju, plave trupe istrest ce sav arsenal na koprivnicance
        40%
        Tvrda utakmica i svakom po bod
        30%
        Jos jedan shock za Dinamo, gosti odnose puni plijen sa Maksimira
        30%
  • LovroZG
    1.3k
    Sve rezerve trebaju igrat, možemo si dozvolit takav luksuz, pa makar i izgubili od Belupa. Nadam se da se barem neko od ozlijeđenih vraća, barem Šunjić i Hajrović kad je već Gavran upitan i za Viktoriju.
  • Infinity
    14.9k
    Sta ste se svi usutili nakon poraza? Cijeli forum umro. Idemo dalje, ceka nas HNL i pretplacene pobjede, taman da malo zivnemo. Stize nam Belupo koji na Maksimiru nije slavio 15 godina, a i u tih 15 godina svega je dva puta uspio odnijeti po bod. Sutra ocekujem rezervni sastav na terenu, ali i zelju pojedinaca da se pokazu i dokazu treneru da se na njih moze racunati u cetvrtak. Prije svih ocekujem Majera u prvih 11, kao i Belog i to je dodatni razlog za pogledati mec. Uvijek me zanimaju utakmice koje igraju rezerve i igraci iz rotacije, jer se moze vidjeti kolika je sirina ustvari. Sutra cu bas sa zanimanjem ovo pogledati. Mislim da ce Bjelica opet poslati Situma u igru, ovaj put na desnog bocnog i tako ga dodatno provjeriti da li moze krenuti protiv Plzena umjesto Stojanovica. Ako Iranac istrci na teren bojim se da bi mogao i u cetvrtak.

    Belupo je jako dobro otvorio prvenstvo. Uzeli su bod Rijeci u zaostaloj utakmici, onda su uzeli bod u Puli kod direktnog konkurenta u borbi za opstanak, a pred Dinamo su sredili i ove sezone sjajnu Goricu. Sigurno se nece predati prije pocetka, ali ocekujem da ce krenuti defanzivno i ako Dinamo imalo posustane oni ce to iskoristiti. Al mislim da ce ova ekipa koja istrci na teren dati sve od sebe i pokazati tko je gazda.
  • LovroZG
    1.3k
    Zatišje pred buru?
  • deda
    26.3k
    Ovo su najteže utakmice. Moramo odmarati udarne igrače uz cijenu poraza, to je to. Bit će zajebana tekma jer Slaven izgleda puno ozbiljnije nego u jesen.
  • Mr Anderson
    4.9k
    Imamo dovoljno igrača iz drugog plana koji ovu utakmicu moraju iznijeti, odnosno dobiti. Ta, nazovimo je 2. momčad je dovoljno jaka da bi se borila u HNL-u za vrh. Recimo:
    Zagorac-Stojanović, Perić, Lešković, Musa(Rahmani) - Šunjić(Moro)- Kadzior, Atiemwen, Majer, Marin - Andrić
  • deda
    26.3k
    Tako nešto će i biti.
  • Mr Anderson
    4.9k
    Ne znam jel se Kadzior oporavio.
  • Infinity
    14.9k
    Nek posalje na teren i juniore, bit cu zadovoljan i bodom. Ne mogu reci da cu bit zadovoljan i porazom, s tim moze samo budala bit zadovoljan, al brzo cu ga zaboraviti ako se igraci odmore i u cetvrtak prodju dalje.
  • reziser
    5.8k
    Lijepo toplo vrijeme, nadam se malo vecoj posjeti od 3000...
    I naravno laganoj pobjedi a ne mucenju kao s istrom
  • deda
    26.3k
    Prekrasan dan za tekmu. Da je bar počela u 15.00.
  • reziser
    5.8k

    i onda bi rekli, odmor nakon rucka, setnja po suncu...
    izlike izlike
    vidjet cemo uskoro
  • reziser
    5.8k
    Deda jesi ponio sjedalicu?
  • marcio amoroso
    31.4k
    Dobro dinamo izgleda zasad. Atiemwen, Majer i Hajrovic su ok. Andrića i Moru malo vidim da sudjeluju u igri iako iskreno gledam na preskoke jer imam goste.
  • Infinity
    14.9k
    Moharrami isto dobar.
  • Infinity
    14.9k
    Dobra utakmica i dobra predstava Dinama. Zadovoljan sam vidjenim. Andric u drugom dijelu odigrao jako dobro, puno vise je sudjelovao u igri nego u prvom. Steta sto nije zabio, pogotovo onu prvu priliku kad se majstorski rijesio cuvara.

    Usput, Plzen - Slavia 2-0
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.