• marcio amoroso
    31.8k

    Da da, Majer za mene igrač utakmice. Šteta da nije ušla ona sto je završila na stativi. Orša isto odmah unese živost. Bolji je od Belog i treba da igra. Drago mi je sto smo se napunili samopouzdanjem. Posebno to vrijedi za Izeta, Oršu i Majera.
  • Infinity
    15.1k
    Da, Majer odlican. Ovo je bilo bas ugodno za gledati, svi se trude i pokusavaju se nametnuti. Malo je Moro stekao, al ne moze uvijek sviju ici.

    Beli je malo previse solirao, al ne brine me to. Njega i vidim kao igraca koji ce sve sam, samo je problem sto mu to soliranje ne prolazi i ti me brine. Trebao je protiv Belupa vise pokazati, al tek je dosao, treba mu dat vremena.

    Kad je Izet danas bio nalozen ocekujem da u cetvrtak bude ko na steroidima.
  • LovroZG
    1.3k
    Baš smo fantastično odigrali. Vidlo se da su svi bili željni igre u nadi da će dobit neku minutažu protiv Viktorije. Hajrović i Oršić su skroz u formi, odlične su golove zabili.
    Svi su danas dobro odigrali. Monarrami je bio u prvom poluvremenu klasično loš, al u drugom dost dobar. Atiemwen je odigro toplo-hladno, jednu akciju odradi savršeno, drugu sjebe u roku od tri sekunde. Treba se kod njega uzet u obzir da je do prije pol godine igro sam u turskoj i našoj drugoj ligi. Onda je zajedno s cijelom Goricom otišo na razinu više i sad bi trebo napredovat za još jednu razinu. Kad smo ga već kupili, vrijedilo bi ga i istrpit malo.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Dobro je bilo, pogotovo drugo poluvrijeme. Majer jako dobar. Moharami mi se isto učinio jako dobar, pogotovo drugo poluvrijeme kad sam ga i više pratio jer je bio ispred mene. Menalo mu nije ništa napravio. Andrić se trudio, ali neće ga gol.
  • Infinity
    15.1k
    Posjeta:
    Dinamo - 2.586
    HNS - 2.383

    Opet HNS biljezi nizu posjetu. Uvjeren sam da delegat upise prije nego udju svi.
  • 000
    941
    Opet HNS biljezi nizu posjetu. Uvjeren sam da delegat upise prije nego udju svi.Infinity

    Debelo sam kasnio na utakmicu, a na ticket pointu je bilo još 50-100 ljudi.
  • deda
    27.3k
    Perzijanac jučer najbolja partija kako je došao u Dinamo. Hrabrosti staviti ga protiv Čeha, ja ipak ne bih imao. Druga momčad izgledala bolje nego prva protiv Istre. Broj gledatelja se gubi u Bezmudskom trouglu.
  • Hipo
    406
    Fala kaj nas izvjestavas o stanju.
    Bas me zanima je li donja tribina rasprodana i kad...

    Edit
    Jbg kriva tema
12Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.