• Dino
    2.2k

    Jel postoji nekaj na kaj se @Kwedi ne zali :joke:
  • Kwedi
    3.8k
    Imaju šrot igrače viška. Ne postoji neki balans ko npr prošle i pretpošle sezone di se primjerice Rijeku šamaralo s drugom ekipom.

    Ovako su skratili klupu do maksimuma, a udaraju na tri fronta.
  • Neki tip
    18.8k
    Ma ovo da su odradili nikakav transferni rok u dolascima (ajd, Lauritsen se možda pokaže, a Mišić je vjerojatno pojačanje, mada prekasno) i da su što prodali što porazbacali igrače po posudbama preko mjere korisnosti postaje otprilike ko - "treba nam stadion od 25 000, kao Rapidov, u Maksimiru, ali ga nitko neće financirati".

    U nijansama se razlikujemo, svi se lijepo slažemo, no usporedivo je s time da se poredamo na livadi pa prdnemo u isti "glas" niz vjetar.

    Pospan sam, ne nađoh pristojniju usporedbu.
  • xavier
    11.1k
    Ja sam i dalje stava da uopće ne treba testirati... Imaš simptome, sklonis se negdje kao i kad imaš gripu i tjt... Vrhunske sportaše se stigmatizira, a prebole taj virus za pola danaBosna86

    Napisao sam ovo već više puta...broj pozitivnih se opet drastično povećava i mislim da postoje samo dvije opcije. Ili će profesionalni sportaši jednostavno ignorirati koronu (što bi bilo logično) ili ćemo opet imati prekid natjecanja.

    Jedini način da nitko ne bude pozitivan je bubble po uzoru na NBA, ali to je u ovom slučaju naravno neizvedivo.
  • Kwedi
    3.8k
    121724512_3731757916856948_3406037501243919958_o.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=110474&_nc_eui2=AeG95k_Xz9Q1qdrNS8kc4j2d0h6xJ0VSrf_SHrEnRVKt_yMNJ-X3jc4OljPmEq8eKgiNbh2BgqqRrIYqcPQ9_z7D&_nc_ohc=kZR40U2RUlQAX9co_h6&_nc_ht=scontent.fzag1-1.fna&tp=7&oh=a7a2849e53acb43ca2cfb5baaf84b7b2&oe=5FB397AC

    122219970_3731757980190275_8800567475415050157_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=110474&_nc_eui2=AeE6gw17zoSBH2MInBOT07T5BRWzfu1ZSS8FFbN-7VlJL19Qswd4WUFHi7xGFs2yS4RV9zBSM9QtxEPQFu8gdmi7&_nc_ohc=wjW6wuo_O2UAX--g83p&_nc_ht=scontent.fzag1-1.fna&tp=7&oh=1c62273ce5934691cbde7afd75916f31&oe=5FB2D793

    Odlični novi dresovi Vrapča u kojima planiraju na proljeće igrati
  • Zambatine škude
    2k
    Ja sam i dalje stava da uopće ne treba testirati... Imaš simptome, sklonis se negdje kao i kad imaš gripu i tjt... Vrhunske sportaše se stigmatizira, a prebole taj virus za pola danaBosna86

    Nije baš tako jednostavno... Ajmo sad zamisliti da je Gorica odlučila ne napraviti testiranje svojih igrača. Igraju u subotu s nama i devet prvotimaca Dinama pobere koronu i po UEFA-inom protokolu ti ne smiju igrati Europu. I što onda?

    Čak i da odigraš protiv Feyenoorda s nekom osakaćenom postavom, oni s pravom mogu reći da je kod vjerojatno dosta ostalih igrača virus u fazi inkubacije (iako su trenutno negativni) i da se vrlo lako mogu zaraziti i njihovi.

    Ne mislim da ih se stigmatizira, mislim da ih se postavlja kao primjer što i nije tako suludo. Da je ovakvo rješenje prilično nepraktično, nekad i bespotrebno - je. Da postoji neki puno logičniji pristup i da vidim puno zgodnije rješenje - ne vidim.
  • xavier
    11.1k


    Mislim da si krivo shvatio. Ne kaže on da HNL klubovi ne bi trebali testirati nego govori o tome da bi UEFA trebala ignorirati koronu.
  • Tradicija bunta
    5.4k
    Koliko cesto se klubovi u ligi moraju testirat? Ima li kakva obaveza propisana za HNL?
  • Crusades1986
    9.5k
    Nema ništa. Jedino Dinamo i Rijeka prije svojih europskih se moraju testirat.
  • Zambatine škude
    2k
    Mislim da si krivo shvatio. Ne kaže on da HNL klubovi ne bi trebali testirati nego govori o tome da bi UEFA trebala ignorirati koronu.xavier

    U kojem smislu ignorirati?
  • xavier
    11.1k
    U kojem smislu ignorirati?Zambatine škude

    Igrati nogomet kao da se radi o bilo kojem drugom virusu. Ako možeš igrati, igraš, ako ne se ne osjećaš dovoljno dobro, pričekati da ozdraviš. Mislim da sad stvarno znamo dovoljno o ovom virusu da možemo reći kako velika većina profesionalnih sportaša ne bi uopće trebala imati konkretnih simptoma, a kamoli nekih ozbiljnijih.
  • Zambatine škude
    2k
    Pa ne žive ti nogometaši u nekom bubbleu, i oni imaju u klubu fizioterapeuta od 58 godina, tehnika od 64 i doma baku i dedu od 90. I oni zbog svoje privatne okoline i zbog zakonskih propisa će ići u samoizolaciju kad budu pozitivni.

    A UEFA i da ne želi, mora slijediti protokol jer se inače ne bi moglo odigrati puno međunarodnih tekmi. Obično ako putuješ u neku drugu zemlju postoje pravila kad i kako se testirati itd.
  • xavier
    11.1k


    Ma sve jasno, samo je pitanje može li se sezona ovako odigrati bez prekida...živi bili pa vidjeli.
  • Kwedi
    3.8k
    Labinski Rudar prošao Inker. Idu na Oriolik.

    Ko god prođe, povijesni uspjeh
  • NORTE
    8.9k
    U četvrtfinalu kupa Rudar Labin ili Oriolik. To treba kupu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.