Imali smo finu priliku — prefontaine
Meni želja za ulaskom barem u PO nije tolko vezana uz manjak vjere da se ekipa tamo plasira iz 2. pretkola već čisto prednosti koje daje u predsezoni i jesenskom djelu sezone.
Pripreme mogu biti dulje, forma ekipe se može bolje tempirati na grupnu fazu, veća primamljivost igračima koji dolaze u klub sa garantiranom EL i samo jednim korakom do LP kao nositelji. Jasniji okvir budžeta kada znaš da ti je EL sigurna a LP dosta blizu.
Jednostavno ta razlika između 2. (a možda ubrzo i 1.) pretkola LP i playoffa LP je jako velika za klub. — vjeko1701
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.