• Guinness
    2.2k
    ici na utakmice u Maks kao predstavnik ZDBluePhone67

    Što bi ovo konkretno značilo?
  • Blaz
    373
    zele da zona bude sportski portal kao sto je snet, samo sto bi se ovdje bavili samo dinamom.
  • BluePhone67
    4k
    Konkretno da trazimo novinara koji bi obavjestavao sa utakmice, pisao tekstove za ZD o utakmici na kojoj je bio, a mi bi mu osigurali mjesto i akreditaciju u novinarskoj lozi za sve domace utakmice isto tako kako imamo i fotografa samo sto je on sprijecen zbog privatnih poslova jer se bavi tim profesionalno pa na neke utakmice ne moze doci
  • BluePhone67
    4k
    zele da zona bude sportski portal kao sto je snet, samo sto bi se ovdje bavili samo dinamomBlaz

    I sve sto je vezano za dinamo, fd, dtsm, bbb uglavnom sve.
  • BluePhone67
    4k
    Naravno sve je volonterski za sada i naravno ne mora pisat za sve teme, ako netko hoce pisat za fd neka pise i vodi samo to, ako netko hoce pisat o omladinskom pogonu dinama neka pise to, o boysima treci itd.. A ako netko zeli sve pisat, dapace.
  • reziser
    6.8k
    ima još ulaznica za zapad gore i sjever gore
  • Infinity
    16.4k
    1-1 gore i otici ce istu noc.

    Koliko sam zivaca izgubio da odmah kupim ulaznice i sve u strahu da ce se za dan rasprodati i onda nakon par dana ima jos ulaznica.
  • 000
    946
    ima još ulaznica za zapad gorereziser

    Nema više.
  • reziser
    6.8k

    vidim :strong: , bar tako piše na ulaznicama
  • deda
    32.6k
    Ma ja mislim da ima još
  • reziser
    6.8k

    i ja
    pustit će kasnije još
  • Infinity
    16.4k
    Zapad gore 1, 2, 3, 4, 5 su cini mi se bili do maloprije i pisalo je da su rasprodani. Zapad gore ima 6 sektora, a zapad gore 6 je bio prvi pusten u prodaju tako da se on vjerojatno vec ranije rasprodao, tj. velika je mogucnost da se rasprodala cijela tribina. Ako jeste iz Dinama ce to sigurno objaviti kao i za zapad dolje i istok.
  • deda
    32.6k
    Čitaš im misli :wink:
    51748916_2585939334813149_7487181827283615744_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent.fzag3-1.fna&oh=2fd9d365ce3ff3e33540b10cca76ba67&oe=5CEBC1FD
  • reziser
    6.8k
    znači ostao sjever gore.
    nakon pozitivnog rezultata u četvrtak bit će još karata za zapad dolje ;) i za jug vjerojatno
  • BluePhone67
    4k
    Igraci Dinama i trener Bjelica posjetili su galeriju Kranjcar i pogledali eksponate Dinama sto je organizirala udruga DTSM .. Korak naprijed za ovu suradnju i plavi puk i neka samo tako nastave u buducnosti

    :clap: :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.