• nwankwo646
    1.2k
  • Mathiasovi Chageri
    8.4k
    Na dan utakmice Osijek-Hajduk stadion će se rasprodati jer je ostalo još vrlo malo ulaznica za južnu tribinu.NORTE

    Čekaj, Pampas još nije rasprodan?
    Pa kako to, zar nije Slavonija cila bila? Gdje je ta silna hajdučka vojska?

    Da su oni rasprodali Pampas tri dana prije utakmice, a mi se mučili na dan utakmice da prodamo sve, skakali bi nam po glavama cijeli tjedan.
  • KtcGoat
    6.2k
    Sramota i za Nk Osijek i njegove navijace
  • Crni86
    22.3k
    Treba odigrat penal na utakmici.
  • Omake
    18.3k
    Nadam se da će Osijek Hajdug biti poput Sesvete Hajdug u juniorima
  • Masto
    1.6k
    Osijek ima dobru priliku za bodove skupit danas
  • NVKOD
    13k
    Nadam se da će Osijek Hajdug biti poput Sesvete Hajdug u juniorimaOmake

    Najjače mi je to što su novine napisale da bili tići dominiraju s dvije pobjede, a sad kad su ih Sesvete izdominirale, nema ni riječi o tome...

    Kad pobjeđuju, onda su i juniori na svim naslovnicama, ali kad ih školuju, onda ni a ni b o tome. Nisam vidio da su ikad o našim dečkima pisali kad su razvaljivali druge ekipe, ali dobro, to je sindrom malog kluba koji si busa da nešto vrijedi, a izvan bivše Juge nitko nije za njih čuo.
  • rokikaciga
    15k
    Sad vidim da i Sesvete u19 ima svog Belju...je li to brat naseg Diona? Prije je za HASK igrao, prije 3 sezone preselio na istok grada

    17 godina, 3 utakmice 2 gola u juniorima
  • Mazalo
    508

    Mislim da DDB ima sestru ili sestre, barem su one bile s njim na onaj slici kad je potpisao za Augsburg..
  • rokikaciga
    15k
    Zvone reagiraj! I nakon Belje opet Beljo!
  • San Lorenzo
    23.7k
    Gregurina ako preživi reprezentativnu pauzu bit ću iznenađenFazeN

    Za Gregurinu se pričalo da je čovjek iz sjene, da ima nogomet u malom prstu i da je praktički najzaslužniji za uspjeh Marija Kovačevića. :lol:
  • rioda
    17.1k


    Klasična "Irfan Smajlagić" priča koja se poteže kad god netko ostvari uspjeh u našem sportu. Uvijek je netko tu sa strane "zaslužan"...
  • Paggini
    88.1k
    Gregurinu se pričalo da je čovjek iz sjene, da ima nogomet u malom prstu i da je praktički najzaslužniji za uspjeh Marija Kovačevića. :lol:San Lorenzo

    Da da, legendarne priče od "pouzdanih" izvora koji su pouzdano navodili da Kovacevic nema pojma o nogometu i taktici, da Gregurina sve to slaže
  • Ličani1986
    1.3k
    Danas svim srcem uz Šarane
  • Noel
    21.8k

    Nemoj podcjenjivat zdravstvena svojstva gemišta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.