• dinamo vitez
    300
    Efektivno, 6 godina od 2010. Dvije pod suspenzijom i pola u Lokomotivi, ako ima nekih 35 nastupa godišnje, to je taman ta brojka od 210 nastupa.
  • xavier
    12.1k
    @Infinity, što kaže @dinamo vitez, ja nemam uopće osjećaj da je tu ne znam koliko. Kad dodaš suspenziju, to je točno to.
  • Mr Anderson
    8k
    Jel se tu računaju samo službene utakmice? Bez prijateljskih.
  • Infinity
    16.4k
    Ne znam, ja imam dojam da je tu 15 aktivnih godina. Jos danas igraci odigraju i po 40 utakmica u sezoni tako da se 200 nastupa brzo skupi.
  • Guinness
    2.2k
    Dobro al kad se pogleda da alpski srbin ima upola koliko ademi koji je tu 3x puta više vremena (barem je osobni dojam takav) onda sve u kurac. Odokativno bi i sam rekao da Ademi ima oko 300injak a svi ostali do 70-80 max.
  • deda
    32.6k
    Ja sam sad kontrolirao svoju evidenciju, po meni ima 223 službena nastupa.

    Ćime bi bio na 31. mjestu
  • Bosna86
    11.6k
    Ne moze se poreci da je zapad izdao sjever... Vise puta je zapad zvizdao na bilo kakav poklic kontra Mamica
  • LovroZG
    1.3k
    Po TM-u, koji bilježi sve nastupe u HNL-u, Europi i Kupu u zadnjih desetak godina, Ademi ima 211 nastupa. Tu jedino fali Superkup iz 2013. Jbg, fale nastupi jer je izgubio dvije godine zbog suspenzije i u početku karijere u Dinamu je bio ozlijeđen par puta duže.
  • Krizy
    43.3k
    Nadam se da će promovirati nekog stopera (Franjić?), neka stječe iskustvo, imamo 14 bodova prednosti jer od Leškovića nema ništa... stvarno previše kiksa, Perić dosta bolji od njega.
  • dinamo vitez
    300
    Ma ti si samo ostario pa ti se čini da vrijeme brzo prolazi :razz:

    Za ozbiljno, 9 godina je jako puno za nekog u Dinamu.. ne znam tko je zadnji odradio toliku turu u Dinamu, možda Deda zna ili netko.. Drpić? Butina? Ladara? Stvarno nemam pojma. Ademi je stvarno klasa, i imati ga od 19. do praktički 28. rođendana (minimum) je stvarno Božji blagoslov. Naravno, tome je kumovala uvelike i suspenzija, ali svejedno.

    Mnogi drugi igrači bi davno otišli. Mislim da bi mu trebali još podići ugovor i da ostane do 35. u Dinamu,
  • Krizy
    43.3k


    Mislim da je Sammir bio od 2006.-2014.?
  • xavier
    12.1k
    Koliko je Antolić bio u Maksimiru :wink:
  • BluePhone67
    4k
    Jedan Boban po wikipediji ima 109 nastupa, Stojanovic 103 :scream:
  • dinamo vitez
    300
    Da, ali Sammira je sad već Ademi nadmašio za cijelu godinu.. Antolić i Pivarić su nominalno bili dugo u Dinamu, ali Antolić je standardan prvotimac postao tek sredinom 2013., Piva godinu ranije, a već su godinu i pol van Dinama..

    Ademi je praktički standardan uz ove prekide od sredine 2010. do sad već sredine 2019.. skoro cijelo desetljeće. Mislim da je Drpić zadnji sličan u Dinamu, od sredine 2000. (Milan), do početka 2009. kad je prešao u Njemačku. Ali je Ademi daleko najbolji igrač od navedenih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.