• LovroZG
    1.3k
    Broj baklji koje su u subotu zamalo pogodile redara: 1
    Kakve veze imaju lopovluk, Blažičko, zapad, i broj ozlijeđenih s bacanjem baklji? Se moraju bacat? Se moraju tekme prekidat? Se moraju bacat petarde i jedan topovski koji su isto bačeni u subotu? Čemu to?
  • Papastrumf
    12.3k
    Neces nikad ti meni baklju zabraniti..
  • deda
    32.6k
    Moje je mišljenje uvijek isto. Ja sam odrastao uz baklje na tribini, kao takve ih toleriram. Svaku baklju bačenu u teren smatram nepotrebnom. Ukoliko će bacanje baklji na teren dovesti do praznog stadiona, odgovornost će biti onih koji ih bacaju. I to je to. Odgovornost treba prihvatiti i jasno reći, da odgovorni ste.
  • Guinness
    2.2k
    Ajde nemojte bit k'o magarad sa juga i "strahovat" od par petardi i baklji ili još gore pisat svoje filozofsko mišljenje i prozivanje na tu temu. Bar sam držao da su Dinamovci po svijesti uvijek bili dvije klase iznad njih.
  • xavier
    12.1k
    Što se tiče baklji, nikad mi nisu smetale i nitko ne može reći da je atmosfera ista s njima i bez njih. Što je najbolje, uvijek se hvalilo bakljade do trenutka kad je postao jasno da BBB ne podržavaju ekipu koja krade iz kluba. Odjednom su i oni i baklje postali neželjeni na Maksimiru.
    Meni osobno se sviđaju i one dimne bombe iako one više nisu toliko česte.

    Ono za što ja smatram da je nepotrebno, to su topovski udari jer ne vidim kako pridonose atmosferi.
  • dinamo vitez
    300
    Bit će zanimljivo vidjet tko će zamijenit Izeta u Češkoj.. 10 igrača već znamo, 11. bi po nekoj logici trebao biti Kadzior, ali predosjećaj kaže da će Olmo na krilo, a Moro u sredinu.
  • Mr Anderson
    8k
    Sumnjam da će Kadzior pošto je nešto ozlijeđen. I ja bi rekao da će Olmo desno, a Moro na njegovo mjesto.
  • Mr Anderson
    8k
    Što se tiče baklji, ne smetaju mi uopće, bio sam u subotu blizu njih i ne vidim ništa loše. Ono što mi nikad neće biti jasno je ta potreba bacanja u teren ili gađanja pomoćnog suca. Debilno totalno, a topovske udare da ne komentiram. Izjednačavanje s tovarskim kretenima.
  • Hipo
    406
    Baklje su letile zbog hns-a i zatvorenog sjevera.
    A mozda i zbog andrića, to ne znam.
  • Guinness
    2.2k
    ovoga puta zbog hnsa
  • Mr Anderson
    8k
    Ma jebeno. Sad će zatvorit i istok i sjever.
  • reziser
    6.8k

    čitam tvoj post o da se svi nađu na zapadu, samo ne znam u koju grupu bi se ti svrstao :joke:
  • reziser
    6.8k
    ako već moraju biti baklje, nek budu, ali na tribini, zašto ih bacati na teren, može doći do ozljeda nedužnih skupljača lopti ili nekog drugog.

    kakve veze sad ima HNS i bacanjem baklji na zadnjoj tekmi?
    mislim da ne postoji opcija zatvaranja 2 tribine nego cijelog stadiona
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.