• dinamo vitez
    300
    Pišu Francuzi da se Dinamo i Hajduk 'tuku' za Grega Sertica iz Marseilla, zadnji vezni (29). Ali ima još vremena za to, kod nas prijelazni traje još dva tjedna. Iako ako ga mislimo prijavit za Europa ligu, to je rok sutra čini mi se.
  • Beowulf112
    328
    Ma sta ce nam taj sertic.Na ljeto puni 30.Ne mozes ga vise ni prodat za postenu cifru a i ekipa je i ovako krcata.Procitao sam da je Muric blizu Rijeke.Murica bi volio vidjeti natrag pogotovo sto je sad bez kluba i jos uvijek je mlad.Nebi trazio veliku placu cim pristaje doc u Rijeku a nama nije potreban trenutno pa ga moze posudit lokosima ili belupu do ljeta.
  • Papastrumf
    12.3k

    Navijac dinama bi slao igrace na posudbu u lokomotivu!? :vomit:
  • BluePhone67
    4k
    Hehe, samo sam te cekao cim sam procitao ujutro. :lol: :rofl:
  • deda
    32.6k
    Ma ima klubova koliko hoćeš - Slaven, Inter, a i ovima dolje ne bi škodio koji da pošaljemo.
  • 000
    946
    Sad je ta neka poveznica Lokomotiva - Rudeš - Hajduk, dolasci, odlasci, posudbe... Uzeše nam Loksu iz zagrljaja.
  • deda
    32.6k
    Ma posuđuj kome hoćeš, znamo što je problem. Dilovi. Import-export. Šverc-komerc. Puštanje igrača džabe pa skupo plaćanje, razvrgavanje ugovora pa plaćanje. Ozbiljno, ja bih svakom posudio igrača osim ovima dolje, to sam se zezao, njima želim sve najgore.
  • Mr Anderson
    8.1k
    Za Murića se pričalo da bi ga vratili prije nego je otišao u Bragu. On je čisto krilo. Ne znam gdje bi ga sad ugurali. Bio bi peta, šesta opcija.
  • Mr Anderson
    8.1k
    Njima bi mogli Vasilja posuditi. Ionak im fali napadač, a dečko ima iskustva iz Poljske.
  • deda
    32.6k
    Bome ovaj Murić vrijedi manje nego za što je otišao iz Dinama, a tak isto i Halil, Brodić. Najjači klub u kojem su ikad igrali u karijeri će im biti Dinamo.
  • Infinity
    16.4k
    O njima ne treba ni razmisljat. Od svih mislim da jedino za Halilovica ima nade, ali mora stati s lutanjem. Da si nadje klub i pokusa se izboriti za minutazu i tu ostane i bit ce igrac, ali i dalje mislim da ga u Dinamu ne trebamo.

    Muric u Rijeci moze bit dobar, al od njega ne vidim igraca za Dinamo.
  • deda
    32.6k
    Nemaju njih trojica zajedno frtalj karaktera jednog Olma, More da ne kažem Dilavera ili Gavrana.
  • dinamo vitez
    300
    Meni nije ni Ćorić nešto bolji puno.

    Evo intervjua sa Belim, ako zanima koga:
  • deda
    32.6k
    Sutra proljetni dan uz malo kišice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.