• Papastrumf
    12.3k

    Deda, ne pretjeruj. Serem se na karakter čovjerka koji navija za hajduk, a igra za dinamo. Kakve to veze ima s karakterom?
  • Guinness
    2.2k
    moro i gavran su smećari teški , kakav oni karakter imaju...
  • Papastrumf
    12.3k
    Ne bih rekao da su smecari, sad ga ti pretjerujes. Pogotovo za Gavrana, cini mi se skroz ok decko, a i uvijek je govorio da je dinamovac, jos dok je igrao za Svicu protiv Hrvatske u Splitu.
  • deda
    32.6k
    Ne kužim zašto čovjek ne bi javno rekao da navija za Hajduk i časno i korektno igrao za Dinamo.
  • deda
    32.6k
    A ti se bk5b jebeno razmećeš tim uvredama. Tko je za tebe dostojan igrati u Dinamu?
  • Papastrumf
    12.3k
    I kakve to veze s karakterom ima?
    Navijas za hajduk, a igras za mrskog protivnika, pogotovo kad znamo sto njima dolje dinamo predstavlja.
    Mozda je on tebi simpatican, ali ako je to pojam karaktera jbg onda.
  • deda
    32.6k
    Meni je karakter čovjek koji je iskren, pošten, stoji iza svoje riječi, vrijedan, discipliniran, predan svom poslu. U nogometnom kontekstu čovjek za kojega od 100 članaka koji su o njemu napisani, su napisani zbog njegovog nogometa, a ne zbog svega drugog vezanog uz njega.
  • Guinness
    2.2k
    Sigurno ne netko tko je javno rekao da navija za jednog od najvećih rivala i onda igra pod našim bojama kao da je sve ok. gavranu toliko ne zamjeram igranje za rijeku koliko je šupački ošao iz te rijeke kod nas i onda još onako slavio. da je to netko nama napravio prvi bi ga na "nož" dočekao na tribini
  • Infinity
    16.4k
    Radije bih u Dinamu imao 20 navijaca Hajduka koji igraju i postuju Dinamo kao Moro, nego 20 navijaca Dinama koji se kao Coric i ekipa kunu u Dinamo, a ne shvacaju da su djela bitnija nego njihove usrane rijeci. Takvi dinamovci nek nas se kane. Moro je veci dinamovac od svih njih zajedno.
  • Mr Anderson
    8.1k
    BMK za koga koji igrač privatno navija dokle god se na terenu bori i igra i uz to se pošteno odnosi prema Dinamovom dresu i navijačima.
  • Papastrumf
    12.3k
    Ja se slazem s obojicom. Samo vi to gledate iz naseg kuta. Decko se bori za klub koji igra, nema veze sto je tovar dok daje sve od sebe na terenu i s postovanjem se odnosi prema dresu koji nosi.
    S druge strane on po meni ne moze biti olicenje nekog karaktera. Kunes se u ljubav prema hajduku, a igras za dinamo, koji za svakog hajdukovca predstavlja najvece zlo koje postoji.
    Ok, decko je profesionalac i tako ga treba dozivljavat, al da mi je on neko olicenje karaktera bome i nije.
    Uzmimo Murica za usporedbu. On je po dedi kreten jer nije htio potpisat privatan ugovor s glavonjom, a Moro bi nam trebao biti neki uzor na terenu. Hoce kurac
  • Hipo
    406
    Više cijenim hajdukovca mora (sa štakama trčao pozdravit sjever) nego olma.

    Brodić otvoreno kaže u eter za vrijeme najjače represije "bravo bbb".
    To je dinamovac kakve želim u klubu.


    Iako su mi najdraži igrači oni koji su ekstra kvalitete (soudani) pa makar bili i obični plaćenici...
  • Hipo
    406
    Danas je bio na online sn neki članak o odlasku kodžomana iz kluba.
    Ali nema vise članka.

    Je li netko otvorio to? Kaj je pisalo?
  • xavier
    12.1k
    utrpao si toliko različitih stavova u jedan post da je sad teško poloviti koji su ti zapravo kriteriji :grin:
  • BluePhone67
    4k
    Danas je bio na online sn neki članak o odlasku kodžomana iz kluba.
    Ali nema vise članka.

    Je li netko otvorio to? Kaj je pisalo?
    Hipo

    Vrati se par stranica unazad na datum 31.1. imas sportske i Kodzoman
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.