• Eduardo
    20.4k
    Nenad Bjelica odmah se primio posla u Osijeku te je već poslao ponudu za prvo veliko pojačanje. Riječ je o slovenskom krilnom napadaču Damjanu Boharu (28), najboljem igraču poljskog prvoligaša Zaglebie Lubin. Kako poljski mediji prenose, Osijek klubu nudi 400 tisuća eura i 10 posto od sljedećeg transfera. Osijeku u prilog ide činjenica da je Bohar ušao u posljednju godinu ugovora te će već na zimu moći potpisati za novi klub bez ikakve odštete.

    Bohar je u Lubin došao prije dvije godine iz Maribora, do sada je odigrao 77 utakmica, zabio je 27 golova uz 14 asistencija. Posebno je dojmljiv bio u prošloj sezoni u kojoj je u 36 prvenstvenih utakmica upisao 15 golova te pet asistencija. Bohar je odlično otvorio i ovu sezonu te je u dva nastupa upisao jedan gol i dvije asistencije. Dobru formu potvrdio je i u Ligi nacija, Slovenija je nakon remija (0:0) s Grcima pobijedila Moldaviju, a jedini pogodak na utakmici zabio je baš Bohar.
    — SN
  • vjeko1701
    8.6k
    Iskreno, pošto je transfer rok dug, bilo bude zanimljivo kakvu bude ekipu složio.
  • Neki tip
    21.3k
    bilo bude zanimljivo kakvu bude ekipu složio.vjeko1701

    Odličnu, ne sumnjam ni najmanje. Osim nogometnih kvaliteta, traži i zna prepoznati (što je još važnije) glavu, stekao je dovoljnu reputaciju da privuče igrače koji žele biti dijelom "lijepe priče", u kompetitivnu ekipu koja raste, u klub kojem ambicije bujaju, zajedno s lijepim modernim stadionom.

    Nebitno za poantu je što će se iz svega toga razviti (ili što sve iza toga stoji).
    Bitno je da će Bjelica vlastitim imenom, ovlastima, ambicijama, jasnim financijskim okvirom (solidnim sigurno za ono što traže) i podrškom kluba u usponu dobiti vrlo ozbiljan kadar.
  • Bosna86
    11.7k
    Najbitnija stvar kod dolaska Bjelice je medijska pracenost... Dosada su bila samo dva kluba, nešto malo o Rijeci i Osijeku i o ostalim pokoja riječ... Sad se to mijenja i oni automatski postaju tema razgovora.... Ako se Gorica ne rasproda i ako se Lokomotiva pojača imati ćemo najjači HNL ikada
  • Neki tip
    21.3k
    slažem se.

    Lokomotiva će se sigurno pojačati, uvijek oni slože pristojnu ekipu, a Tomić zna posao.

    Gorica možda još Kahlinu i/ili Lovrića riješi, ali ne prodaju u bescijenje i ako dobiju što traže, neće ni oni ostati na preostalom kadru.

    Baš, baš se veselim HNL-u..
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Sestrica dovela nekog iz Austrije...

    Kako sam razumio, defanzivni vezni, 23 godine i Ganac ili šta već.
  • vjeko1701
    8.6k
    Slažem se. U svakom slučaju liga može samo profitirati i neka čim više puta našamara Hajduk.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Jedva čekam HNL ove sezone. Malo se činilo sve blijedo na početku kak je krenulo nakon korone, ali mogla bi ozbiljno se podić kvaliteta HNL-a ove sezone na kraju.

    Dinamo - Izgubio Bjelicu i time bih rekao nekih 30% posto slabiji nego prošle sezone. Vidjet ćemo još na kraju šta bude bilo s transferima, ali ne polažem preveliku nadu.
    Osijek - Prodaja dva prva napadaća i zavlaćenje s dolaskom igrača novih, ali doveli su Bjelicu i kreću ekspresno sa dovođem igrača sad navodno. Budemo vidjeli kako se bude sve na kraju posložilo, ali imam velike nade!
    Rijeka - Nešto prodaje, nešto dovodi, negjde podjednaka kvaliteta zasad kao prošle sezone samo sa godinom dana više iskustva mladih. Malo mi je nejasna transfer politika u klubu, ali jbg.
    Hajduk - Jači nekih 30% odlaskom Tudora i dolaskom par kvalitetnih igrača, iako mi nikako nema smisla davanje Eduoka na posudbu (no lik je bio dosta neprofesionalan navodno što je možda razlog za posudbu) Vidjet ćemo na kraju hoće li bit jači igračkim kadrom nego prošle sezone ili ne po završetku prijelaznog roka.
    Gorica - Zasad odlična, par jako dobrih pojačanja, nitko prodan ispod cijene. Trener uigro momčad, lijepo je to izgledalo.
    Slaven - Dosta igrača doveo, vidjet ćemo jel budu pojačanja ili prinove. Ostao i bez nekoliko bitnih igrača. Ali sve u svemu mislim da će bit bolje nego prošle sezone.
    Lokomotiva - Rasprodali dosta, ali vjerujem da će se dić malo do kraja jer uvijek bude ovako, pa budu dobri na kraju.
    Šibenik - Ugodno iznenađenje zasad. Lijepo igraju, ali im fali malo sreće i iskustva. Ulazak Kolumbijaca u klub mogao bi ih dosta podić i mogli bi oni čak ove sezone ostat uz malo sreće ako Istra se ne uozbilji.
    Varaždin - Solidan od kad je došao Toplak, nadam se da će i ostati takav, ako ne i bolji.
    Istra - Ne znam šta rade oni, ne znaju ni oni šta rade. Glavni kandidat za drugu ligu ove sezone po meni.

    Jedna "kratka" analiza od mene o trenutnoj situaciji. Mogao bi ove sezone HNL bit jaaako zanimljiv, jedva čekam. Bilo bi samo puuno ljepše da mogu gledatelji na stadion, ovako je i dalje sve dosta otužno.
  • Kwedi
    3.8k
    Hajduk - Jači nekih 30% odlaskom Tudora i dolaskom par kvalitetnih igračaDragon1Warrior123

    Koji to kvalitetni igrači?
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Onaj desni bek mi se čini da bi mogao biti bolji, vratio im se mađar koji je solidan. Nejašmić napokon smije igrat sad kad je otišao Tudor. Dijamant. I mislim da dovode još par igrača.
  • Carrasco
    4.1k
    Tko misli da će Hajduk biti bolji samo zbog toga što je Tudor otišao, gadno se vara
  • Kwedi
    3.8k
    Doveli beka i Grka.

    Jednu ili dve utakmice odigrali. Bez nekog mjerila kvalitete.

    Riješili se Eduoka.

    Ako su oni jači onda po tom, peto mjesto im ne gine
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Gle 30% bolji od očajnog je i dalje loše. Nisam ja reko da će bit dobri :rofl:
  • vjeko1701
    8.6k
    Iskreno nekada sam zbilja vjerovato da za jaku ligu treba dobar Hajduk ali na sreću to više nije istina. Neka njima borba za 5-6 mjesto...
  • Kwedi
    3.8k
    Ja tvrdim da bi i iduće i prošle i ranijih godina bez ikakvih problema bili drugi.

    Ne bi bilo klečanja iza imena Rijeka, osam godina bez trofeja... Na papiru su uvijek dobri i jaki. U praksi, pad sistema
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.