• SAS1987
    14.8k
    znam, zato i kazem. Pišem to jer su se neki jako bojali da ce nam Bjelicu netko uzet, da ga ne mozemo zadržati itd.
  • vjeko1701
    8.6k
    Pa postojal je neki rizik naravno, al se nisam baš bojao da bi on samo tako otišao u Getafe ili Bayer...ipak sam uvijek mislio da mu je ovdje bolje. Meni su klubovi ko RBS, Ajax, Benfica, Kijev...itd možda bili nekako opasniji za to. Nedgje gdje će imati sve ko u Dinamu, samo još razinu-dvije više.
  • Kwedi
    3.8k
    Poruka Kohorte za Bjelicu

    https://www.facebook.com/116454735061881/posts/4423196827720962/

    Inače debili ko i Nojevi.

    Kaj nisu lajali na Meštra i kak je dobro bit na mađarski pogon od gazde koje se slika kraj Velike Ugarske...
  • Navijač Dinama
    8.4k
    nisu svi isti, vidi se da ima neka njihova "navijačka" podjela, stariji su uz Nenada i cijene ga i podupiru, dok ove nove generacije iza 00' godišta su sebi umislili da su "neki bitan kurac" na navijačkoj sceni..

    Gluposti..
  • Eduardo
    20.4k
    Čitajući razne komentare šarana zadnjih dana zaključak je; umislili ljudi da je Bjelica potpisom za Dinamo prešao u redove mrskog rivala. Zamjenili nas s Varaždinom, Istrom i Slaven Belupom ili s kim su već godinama, u ne tako davnoj prošlosti vodili borbe do zadnjeg kola za ostanak u HNL-u.

    Ne jebe njih Mamić, Šuker, HNS, vrag, mračne sile, već Dinamo. S kim su bili u talu prije dolaska Mađara? S kim su trgovali i kome su poklanjali dresove?

    Sad tek dobivaju predispozicije da postanu konkurentni, ali samo to. Za sve ostalo trebat će vremena. Mađarska lova, novi kamp i stadion, čak ni jedan ili dva naslova neće bitno promijeniti stvari. Prvo Lokomotiva, pa Rijeka, zatim Hajduk, onda Dinamo. Možda koji kup ili europski iskorak. Baby steps, dečki, baby steps.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Čitajući razne komentare šarana zadnjih dana zaključak je; umislili ljudi da je Bjelica potpisom za Dinamo prešao u redove mrskog rivala. Zamjenili nas s Varaždinom, Istrom i Slaven Belupom ili s kim su već godinama, u ne tako davnoj prošlosti vodili borbe do zadnjeg kola za ostanak u HNL-u.

    Ne jebe njih Mamić, Šuker, HNS, vrag, mračne sile, već Dinamo. S kim su bili u talu prije dolaska Mađara? S kim su trgovali i kome su poklanjali dresove?

    Sad tek dobivaju predispozicije da postanu konkurentni, ali samo to. Za sve ostalo trebat će vremena. Mađarska lova, novi kamp i stadion, čak ni jedan ili dva naslova neće bitno promijeniti stvari. Prvo Lokomotiva, pa Rijeka, zatim Hajduk, onda Dinamo. Možda koji kup ili europski iskorak. Baby steps, dečki, baby steps.
    Eduardo

    Svaka čast na komentaru :clap:
  • deda
    32.8k
    Neka nama jakog Osijeka, to je super vijest za hr nogomet. Nek se još tovari uozbilje i mogli bi imati jebeno ozbiljnu ligu. Iako ja već godinama predviđam da će nam upravo Osječani postati glavni rivali u budućnosti.
  • xavier
    12.1k


    Što bi Vela rekao, pravi si hazarder :grin:

    Pa naravno da su uz ovoliko mađarskog kapitala oni u perspektivi najveći konkurent. Hajduk sam sebe svako malo upuca u nogu, a Miško u Rijeci pazi na svaki cent i nastoji ga ne potrošiti ako je ikako moguće.
  • Eduardo
    20.4k
    Varaždinu, ne Šibeniku. Pričali smo neki dan o tome. Svakako za pohvalu.
  • vjeko1701
    8.6k
    Lapsus xD Uglavnom meni iznenađujuće.
  • deda
    32.8k
    Bio bi red da se svakom prvoligašu napravi novi travnjak, dakle Varaždin, Gorica i Šibenik.
  • Carrasco
    4.1k
    Mislim da ovim slabijim ekipama odgovora trenutno stanje terena jer ipak tako imaju prednost domaćeg terena, puno teže će se braniti na tim novim hibridnim travnjacima.
  • Kwedi
    3.8k
    da, njima je sigurno lakše igrati u kaljuži nego protivniku
  • xavier
    12.1k


    Tako kaže logika. No pogledaj recimo kvalifikacije za prvu ligu.

    Istra se žalila na stanje travnjaka na Kantridi zato što je isti u jako lošem stanju i "to će odgovarati nominalno slabijoj momčadi, Orijentu". Na kraju je Istra i dalje u prvoj ligi zahvaljujući pobjedi na tom lošem travnjaku dok je Orijent dominirao na kvalitetnom travnjaku u Puli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.