• De Oliveira
    1.1k
    RK Dinamo Zagreb
  • Dino
    2.7k
    Nema to veze s Dinamom
  • De Oliveira
    1.1k
    Svatko ima pravo na svoje misljenje. Ne vidim zasto bi se sveli samo na nogometnu momcad, kada smo osnovani kao sportski klub i od pocetka imali razne sekcije.
  • markoli
    1.7k
    Nema to veze s mišljenjem. Dečki koji su osnovali klub nemaju veze ni s klubom niti s BBB, već su to napravili u marketinške svrhe. Klub se natječe u četvrtom (od pet mogućih) rangova rukometnog sustava i primarni cilj im je rad s djecom.
  • xavier
    12.1k
    @De Oliveira

    Dečki ti pokušavaju objasniti da RK Dinamo, osim imena, nema ama baš nikakve veze ni s GNK ni s BBB. Kako je @Kwedi napisao, po toj je logici onda i niželigaš iz Odranskog Obreža isto "naš" klub.
  • De Oliveira
    1.1k
    Kwediu je i KK Dinamo, koji su osnovali BBB, KK Rudes. Tako da... Uredu, OK i RK nisu osnovali BBB, ali osnovali su ga strucnjaci u tim sportovima koji vole Dinamo. Bolje nego da su ga osnovali Mamici. U oba kluba trenira jako puno djece i samo ih u jednom trenutku treba ukljuciti u rad SD. Za mene dobri projekti koje treba podrzati.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    po tome nekom razmišljanju,svaki klub koji dolazi iz ZG i okolice , i ima ime Dinamo, je povezan sa grupom(BBB) i velikim Dinamom????
  • De Oliveira
    1.1k
    Meni je Dinamo Zagreb u bilo kojem sportu drag i navijam za njega. Dovoljno jasno izrazen stav?
  • xavier
    12.1k


    Znači da oni koji u nižim ligama navijaju za svoje klubove protiv Dinama OO, po tebi nisu "pravi" dinamovci jer navijaju protiv Dinama?
  • De Oliveira
    1.1k
    Ne znam kakve veze tebi ima Dinamo Zagreb sa Dinamom iz Obreza, Jakovlja ili Donje Mahale, ali i ne zanima me. Ako ti smeta moja podrska za OK Dinamo Zagreb ili RK Dinamo Zagreb ili KK Dinamo Zagreb jednostavno preskoci moje postove.
  • xavier
    12.1k


    Mene apsolutno ništa ne smeta. Tvoje je pravo navijati za koga god želiš. Mi smo ti samo pokušali objasniti da RK Dinamo, za razliku od KK, nije "naš".
  • De Oliveira
    1.1k
    Slazem se da nije dio price u kojoj su MNK i KK, niti je dio price u kojoj su NK i AK, a dijelom i OK, ali meni je drago da u Zagrebu postoji i RK, kao sto mi je bilo drago kada je postojao VK. Na Dan kosarke u Rudesu sam dosao sa djecom i presao taj dan 700 km, jer sam bio odusevljen sto se prica siri i stalno sam u tom entuzijastickom filmu.
  • r1oma
    1.5k
    "Volim nova iskustva, nadam se da će uskoro završiti ova situacija s koronavirusom i onda bi bilo sjajno boriti se u Južnoj Koreji ili Japanu. Japan, Koreja, Brazil, Hrvatska, to su države na mojoj listi. U Hrvatskoj je puno navijača."

    - izjava Alistaira Overeema nakon pobjede protiv Sakaia
  • Carrasco
    4.1k
    Jesam jedini koji vjeruje da Bucksi mogu okrenuti Miami i tako postati prvi u povijesti koji su okrenuli 0:3?
  • xavier
    12.1k


    Trenutno definitivno ne izgleda tako.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.