• deda
    29.7k
    Vidim solidni rezultati na pripremama. Dobili Hermes i Zabok.
  • De Oliveira
    1k
    Ja sam opcenito odusevljen sto opet imamo kosarkasku sekciju i jedva cekam da krene prvenstvo. Bio sam na predstavljanju momcadi (Dan kosarke sa MNK Dinamom) i odusevio se pricom. Na pripremama dobri. Biti ce to kao grom.
  • Guinness
    2k
    KK Gorica 86:66 KK Dinamo
    KK Dinamo 83:75 Hermes Analitica
    KK Dinamo 60:78 KK Šibenik
    KK Zabok 86:96 KK Dinamo

    U kupu igramo sa Ivanićom 12.09.
    118290190_1243001996052182_9069647695783315768_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=110474&_nc_ohc=AfBlqADDJaUAX8a7SIR&_nc_ht=scontent.fzag3-1.fna&oh=646b08c31f0c236ce7811173f0493f74&oe=5F76416D
  • De Oliveira
    1k
    Nadam se da ce klub organizirati yt prijenos.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Game 7 80:78.... PredivnoooBosna86

    Po tebi da li bi Mitchell pogodio da je šutao ono na kraju, a ne recmo Conley?

    Inače, prije Denvera je bilo tek 11 ekipa koje su se vratili i preokrenuli u konačnici zaostatak od 3-1 u seriji.
  • xavier
    11.4k
    Po tebi da li bi Mitchell pogodio da je šutao ono na kraju, a ne recmo Conley?Navijač Dinama

    Kako možeš znati bi li netko ili ne bi pogodio taj jedan šut?
  • Navijač Dinama
    7.8k
    ja sam postavio pitanje , ne odgovor, nitko ne može znati jer je bilo i prošlo, jer kad bi bilo bilo bi.. kako bakice kažu

    Referirao sam se na Mitchella jer je uz našeg Bojana on primarni šuter i poenter i mnogo bolji od Bojana, dok je recimo Conley razigravač primarni a ne šuter. I jer jedan od specijala Donovana je šut u tranziciji što je i ovaj šut i bio. A i lopta je izašla malte ne iz obruča.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Kakva tekma Miami i Milwaukke, ekipa koja je prvo plasirana bila i imala najbolji omjer (Milwaukke) gubi trenutačno 2-0 u seriji od Miamia.

    Heat,kakva ekipa :clap:

    E sada G7.. :fire: ajmo CP3 :strong:
  • r1oma
    1.5k
    Jel se zna kad ce bit finale?
  • xavier
    11.4k
    Jel se zna kad ce bit finale?NewGeneration

    Misliš na NBA? Ovisi o tome koliko će potrajati polufinalne i finalne serije istoka i zapada.
  • Kwedi
    3.8k
    ak5q8wgwuupvddpc.jpeg
    8t0f1sgzm7mqpzp3.jpeg

    Evo malo ljudskog šljama u vidu Franje Arapovića
  • Kwedi
    3.8k
    y3azbe2ooedtcth4.jpeg
    A i malo Puljića koji u Sportskima stalno govori o incestu Zvezde i PMFa, a kolege iz nogometnog dijela redakcije ne vide problem :monkey:
  • r1oma
    1.5k
    UFC Fight Night, glavni program:

    Alistair Overeem - Augusto Sakai
    Sijara Eubanks - Karol Rosa
    Michel Pereira - Zelim Imadaev
    Brian Kelleher – Ricky Simon
    Thiago Moises - Jalin Turner
  • De Oliveira
    1k
    Zna li itko sto se dogadja sa nasim rukometnim klubom? Vidim da su ugasili facebook i instagram stranice, a sa web stranice uklonili podatke. Nadam se da RK nece zavrsiti kao VK Dinamo.
  • Kwedi
    3.8k
    Koji naš klub? Jel onda i Dinamo iz Odranskog Obreža naš klub?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.