• Mali dioničar
    15.3k
    ako je potreban za penale, sve pet al za manje pare mogu ih i ja pucatKwedi

    Za penale kupiš Krstanovića. Daš mu da trenira klince i staviš u ugovor da puca penale. S obzirom na 5 zamjena, može to raditi do svoje pedesete.
  • Infinity
    16.4k
    Mozda on nije igrac za Dinamo, ali bi ga radije gledao nego ovakvog Petkovica. Evo zadnja utakmica. Petkovic sat vremena nije uradio nista. Andric je izborio penal. Na stranu pucanje penala, izborio ga je. Uradio je za deset minuta vise nego Petkovic u sat vremena.
  • Kwedi
    3.8k
    u zadnjoj utakmici Petko je igrao povučeno u kombi sa Gavrom.

    to su zadnji put igrali na silu u finalu kupa protiv Rijeke u Puli.

    dal je bila kurcobolja jer je Gavro bio više naprijed i bliže golu, a ovaj se morao vraćat i imat defanzivnije zadatke - ne bi me čudilo.

    al loša pojedinačna igra može biti i kao rezultat potpuno promašene taktike gdje je curilo na sve strane, igra nije postojala i naravno da mijenjanje modaliteta pozicija i načina igre utječe na igrače.

    evo, maknimo se od Petka - di je Oršić s formom i igrama nakon što je Bjelica otišao?
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Imam osjećaj da Petković očito ima preveliku kur*obolju..

    I nek ima, mislim sa obzirom tko mu je trener i na stvari u klubu i ja bi.

    E sad ako ga prodamo ostajemo na 3 napadača(Kulen,Andrić i Gavran) ali ni jedan upola dobar ko Petko..

    Pare koje se zarade na Petka u slučaju prodaje,najbolje možda pola uložit i dovest upola dobrog napadača kao što je on. Sa obzirom na upravu našu, forsiranje Andrića i smotu Kulenovića je očito "ono" što nas čeka.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    evo, maknimo se od Petka - di je Oršić s formom i igrama nakon što je Bjelica otišao?Kwedi

    Mamić igra igru u kojem ti krila ne trebaju,4 veznjaka i dva napadača, tako da i samom Orši ne paše takva igra, tj.nije se ni uklopio a i u posljednje vrijeme igraju Burton Ademi Ivanusec i Majer, ako svi osim Ademia zasluženo imaju mjesta u prvoj ispred Oršića, e jebiga onda.
  • deda
    32.7k
    Forma dođe i prođe, ali činjenica je da sustav koji je igrao Bjelica nije isti ovome koji primjenjuje mag. Shodno tome nisu ni potrebe za tipovima igrača jednake.
  • The Undertaker
    5.4k
    Mogli bi imati jednu igru za HNL a drugu za EL/LP. HNL bi se igrao za uvaljivanje "talenata" a LP za rezultat.
  • deda
    32.7k
    To bi bio ful upgrade. Bjelica je imao igru za Europu, a svi ostali za HNL. Iskorak bi bilo imati obje igre.
  • Mali dioničar
    15.3k
    sustav koji je igrao Bjelica nije isti ovome koji primjenjuje mag.deda

    I mag je prije igrao 4-2-3-1. Konkretno, kad se radi o napadu Pjaca(Fernandes) i Soudani na krilima, Čop ili Henriques na špici. S time da je Petko prije Viduka nego Čop. I po kvaliteti i po stilu.
  • vjeko1701
    8.5k
    Meni osobno, jedan od najjačih videa na ovu temu... Uvijek me nasmijeBosna86

    Ma Gitak je uvijek bio top, baš šteta da su se raspali.
  • Carrasco
    4.1k
    Gvardiol zapratio Leeds na Instagramu... izgleda da je gotovo.
  • flexXy
    2.3k
    Sretno Joletu ali stvarno ne mogu preci preko odluke da ga se proda tako rano. Vanserijski talent koji je potvrdio status u prvoj momcadi i prodajes ga u trenutku kada se boris za lp i jedan stoper ti vec ima crveni. Tmn te pare od transfera ce popusit ako se ne plasiraju u grupu lp. Josko je mogao odradit jos sezonu,dvije u Dinamu i otici minimalno za jednake novce.
  • Bosna86
    11.7k
    Gvardiol zapratio Leeds na Instagramu... izgleda da je gotovo.Carrasco

    Svijet je otišao u k.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Fakat dokaz da im publika ne treba. Ako Leeds kupuje dečka sa par seniorskih utakmica za 20tak milja dok restrikcije još uvijek traju.
  • Bosna86
    11.7k
    Sve je to relativno... Ako ostane Dilaver i kada se vrati Peric, on je četvrti stoper... Tužno je da se dijete od 18 g prodaje, ali za ove pare se tu nema sta misliti... Problem je sto se te pare neće uložiti u nešto dugoročno isplativo, već će otići u rupu bez dna
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions