• Mali dioničar
    15.5k
    Gledat ćemo utakmice preko Zooma i navijati. Kaj će ikome stadion.

    Pogle Real kak je završio sezonu u Španjolskoj.
  • agramZ
    2.5k
    treba nam samo travnjak i ograda oko njega, ko na selu, milina. mada bi i to vjerojatno bilo preveliko za nas.
  • Dino
    2.7k
    Falio bi jos jedino stand s pivom i cevapima s dve snite kruha.
  • SAS1987
    14.8k
    Falio bi jos jedino stand s pivom i cevapima s dve snite kruha.Dino

    Sve mi se više sviđa tvoj koncept stadiona. Stojiš 2 metara od out linije, ždereš ćevape, lokaš pivu i ubiješ boga u sucu koji dosudi nešto protiv Dinama.:cool:
  • Dino
    2.7k

    Konacno bi imali “tribine” uz teren :wink:
  • SAS1987
    14.8k
    a VIP loža na prikolici od traktora :ok:
  • Dino
    2.7k

    Traktor s prikolicom osiguravaju drugari Stefan, Komnen i Damjan.

    Bojim se da smo previse maste ukljucili, predozirat ce citatelji iz uprave kluba :grin:
  • NORTE
    11.6k
    Istok je trajno neuporabljiv, dakle ima dvije funkcije u idućih 10 godina kad ga možda i sruše ako bude sreće, prva funkcija su mu reklame na plavoj podlozi, a druga hlad i krov na Hitrecu.
  • xavier
    12.1k
    a druga hlad i krov na Hitrecu.NORTE

    Ako je istok trajno neupotrebljiv, kako onda može biti dozvoljeno prisustvo gledatelja na tribini koja se nalazi ispod tog istoka...koji je statički neispravan? Rekao bih da teško.
  • The Undertaker
    5.5k
    Nije nužno ako su jače oštećene samo stepenice na tribinu. A i nije isto opterećenje bez gledalaca i sa 10000 njih.
  • SAS1987
    14.8k
    Nije nužno ako su jače oštećene samo stepenice na tribinThe Undertaker

    Stepenice su najmanji problem. Istok ima potpuno uništenu statiku i može se lako dogoditi da veči blok betona pade i na tribinu Hitreca.

    Uz to, statika juga ne postoji u pravcima "istok - zapad" i zbog toga se ne može koristiti.
  • xavier
    12.1k
    @The Undertaker

    Baš sam krenuo pisati, ali kolega @SAS1987 me preduhitrio. Da su problem samo stepenice, onda se to riješi za tjedan dana. Naravno da se ne radi o tome.

    Nisam građevinar pa možda pričam gluposti, ali nema mi nikakve logike da nešto bude statički neispravno, ali je "sasvim ok boraviti ispod toga".
  • The Undertaker
    5.5k
    Uz to, statika juga ne postoji u pravcima "istok - zapad" i zbog toga se ne može koristiti.SAS1987

    Kako onda koriste svlačionice i ostale prostorije ispod juga?
  • SAS1987
    14.8k
    Nisam građevinar pa možda pričam glupostixavier
    potvrdila je to i baka od majkija koja je građevinarka.

    Kako onda koriste svlačionice i ostale prostorije ispod juga?The Undertaker
    U svakoj normalnoj državi bi dobili zabrano korištenja prostorija ispod juga ali u hrvatskoj mislim da nema tog inspektora koji će to napraviti i de facto napisati presudu da se europske utakmice neče igrati na Maksimiru. Da neki inspektor to odluči, bi ga vjerovatno klical Zdravko, Plenki, Bandić, Antolić bi mu poslao policiju a Olivari bi pisao da je sorošev plačenik, agent beograda itd.
  • The Undertaker
    5.5k
    U svakoj normalnoj državi bi dobili zabrano korištenja prostorija ispod jugaSAS1987

    Koliko ja znam, mora se obaviti tehnički pregled i izdati uporabna dozvola. Onda je odgovornost na Ministarstvu graditeljstva odnosno ovlaštenoj osobi koja je obavila tehnički pregled. Ako koristiš prostore bez uporabne dozvole, onda je odgovornost na vlasniku. Mislim da i UEFA traži uporabnu dozvolu ili sličan dokument.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.