• deda
    32.8k
    Ne možemo mi Messija prodat za 30. Nemojte sanjat
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ne bi se složio, ako nekog igrača netko dovoljno želi sigurno će platit te novce, samo trebamo dobrog pregovarača što očito nemamo...
  • deda
    32.8k
    Da, ne slažemo se. Ja ti tvrdim da svako tržište ima nekih svoj top.
  • Bosna86
    11.7k
    Da, ne slažemo se. Ja ti tvrdim da svako tržište ima nekih svoj top.deda

    Sto je lijepo pokazala visina transfera Olmo- Felix....
  • Carrasco
    4.1k
    Ah jedva čekam priče o najboljem menadzeru na svijetu... kako li je samo "utopio" igrača sa 13 nastupa za 20 milijuna...
  • Bosna86
    11.7k
    Ah jedva čekam priče o najboljem menadzeru na svijetu... kako li je samo "utopio" igrača sa 13 nastupa za 20 milijuna...Carrasco

    Bjelica ih je jako sjebao po tome pitanju... Vecina ljudi ih sada vrijedja .... Naucili se na europu i sad rulja oce da smo konkurentni
  • Markelo
    2.6k
    Ni za Olma nisi mogao izvuc 30 milja a kako je igrao. 20 je nas plafon i ovo bi bio dobar posao
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Sto je lijepo pokazala visina transfera Olmo- Felix....Bosna86

    A ne znam, tu prije mislim da je bio problem to što je ulazio u zadnju godinu ugovora i on je inzistirao na transferu.
  • deda
    32.8k
    Kastrati ozlijeđen
  • Nino Bule
    13.9k
    Ovo je "odjebite" cjena od strane dinama, nema sanse da leeds ovo plati, jedino ako se u pregovorima nađu na 10 mil+bonusi
  • deda
    32.8k
    Ozbiljni ljudi, Di Marzio i Romano. To ti je ko pečat. Ako misliš na ozljedu onda Nogometni savez Kosova.
  • LovroZG
    1.3k
    20 milja za stopera koji nema ni godinu ozbiljnog seniorskog nogometa je fina cijena. To doduše ne znači da bi se Gvardiola trebalo prodat...
  • Dudu
    2.6k
    Ako je tako, prodat ga odma, ionako sigurno necemo docekat da donese kvalitetne utakmice u nizu, a sto kaze deda tuda je negdje i limit oko 20ak milijuna kao i za Pjacu i Olma.

    Uzet za zamjenu iskusnog stopera koji moze izbacit Dilavera ili Theophila iz prvih 11.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.