• Kwedi
    3.8k
    e znam sta Dinamo misli s Livakovicem, al ovaj je odlican,Infinity

    A Horkaš u Zrinjskom?

    Nekako u kriterijima golmana za Dinamo uvijek se gleda da se dovede nekog sastrane jer eto tamo je jak. U slučaju Dinama ako se nekom mladom iz svog pogona pruži prilika, od svih igrača, golman uvijek prvi nastrada u slučaju greške.

    Nulta tolerancija neovisno jel netko ima kvalitetu i potencijal.

    Mislim, lako je branit za Varaždin. ekipa generalno nije bogzna šta, ako obraniš nešto super - ako usereš opet nije šteta jer to je Varaždin.
  • Infinity
    16.5k
    Iskreno, skroz sam ga smetnuo s uma. Mislim da svima treba pruziti priliku ako pokazu potencijal, ali je biti golman jako nezahvalno. Jedna tvoja greska je veca nego pet promasaja Kulenovica. Udje Petko i zabije. Golman kad pogrijesi to jako puno kosta.

    Isto tako mislim da ako se na kraju pokaze da je Nevistic bolji golman od Horkasa da bi trebalo da imamo Nevistica. Nije ni Livakovic 'nas'. Kupnjen je od Zagreba u koji je dosao iz Zadra. Osobno bih bio najsretniji da isti zavrsi karijeru kod nas, jer smatram da cemo jako tesko dovesti golmana njegove kvalitete. Dao bih mu para koliko hoce.
  • Crusades1986
    12.6k
    Čak nije problem kaj ih je unazadio, problem je kaj je pobjego ko zadnja pička kad je skužio da mu baš i ne ide kak si je zamišljao i najavljivao i kad je došla ponuda iz Juventusa.
  • xavier
    12.1k
    Čekaj, netko je napisao članak o tome kako je netko napisao dvije riječi na zid :monkey:
  • Bosna86
    11.7k
    Jako je zanimljivo kako se kod nas mjeri rezultat... Da je Hajduk imao 4 boda vise Brbic i Tudor bi bili top kadar koji su ispunili sve ciljeve na početku sezone... Posto su kratki 4 bodova, onda logično rusi sve jer ništa ne valja... Ne kažem da su trebali ostati, ali kod nas ne postoji vizija duža od 3 dana...
  • Crusades1986
    12.6k
    Pandur ide u Veronu kod Jurića...
  • Crusades1986
    12.6k
    Ramon Mierez službeno u Osijeku.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Napokon Mierez dohodo do Osijeka, dva tjedna mu je trebalo haha
  • Eduardo
    20.4k
    Pandur ide u Veronu kod Jurića...Crusades1986

    Službeno?
  • Crusades1986
    12.6k
    mislim da još nije, al iz jedno 3 medija sam vidio vijest tak da...
  • Eduardo
    20.4k
    ionako u Nevistiću imaju boljeg.
  • xavier
    12.1k
    Trenutno su kao malo ljuti na Nevistića jer nije želio produžiti ugovor ako ne dobije mjesto prvog golmana ili ga pošalju na posudu. Po meni je to sasvim logično. Zašto bi nakon dobre sezone u Varaždinu pristao sjediti na klupi.

    p.s. kako sam već rekao, ugovor mu traje još dvije godine, ne znam otkud se pojavila informacija da je ovo zadnja sezona
  • Eduardo
    20.4k
    na HNTV-u su spomenuli da on i Rijeka još iz mladih dana imaju pomalo zategnuti odnos. Iz kojeg razloga nisu znali reći.
  • vjeko1701
    8.6k
    Pa kolko sam shvatio zato jer se uvijek guralo druge ispred njega i to razi nenogometnih razloga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.