• Kwedi
    3.8k
    Meni nije nerealno. Nije da smo imali igrača koji je pokazivao prst svojim navijačima pa je kasnije i kapetansku traku nosio
  • marcio amoroso
    36.6k

    Dobrodošao na zonu :up:
  • IstokKa96
    692
    Moram samo pohvatat 'cake', tipa nadovezivanje na poruke...:smile:
  • marcio amoroso
    36.6k

    Za emojie moraš uvijek razmak.
  • InatiseSlavonijo
    518
    Vrlo upitno je koliki je taj transfer, kao i svi u Dinamu. Mozemo mi racunati i preracunavati, mediji lupati cifre, kad sva lova zna se kud ide. Ne znam je li ikoji portal napisao pravi razlog prodaje, a to je što je on Bjeličin igrač.
  • IstokKa96
    692
    Gledam samo sportski ucinak, HNL besprijekoran, Europa i nije bas nenadoknadiv...skoro da je Beli imao vise europskih nastupa...
  • nkdz
    885
    ADRIA ALTIMIRA, sjajni i mladi (19) prodorni, ofenzivni desni bočni Barcelone, novi je igrač Lokomotive. Aktualni viceprvak Hrvatske doveo je dijete Barcelone odraslo u La Masiji koje je šest godina bilo kapetan u mladim kategorijama Barce.

    Ovo je senzacija jer u HNL je došao jedini igrač u povijesti Barcelone koji je prošao baš sve njene mlade kategorije. U klub je došao sa sedam godina i ostao idućih 12.

    Po tome, zatim po spomenutom dugom kapetanskom stažu te igranju u juniorskoj Ligi prvaka, vidi se da je bio važan igrač Barce, član momčadi za koju su igrali Ansu Fati, Eric Garcia, Takefusa Kubo. Uostalom, o njegovom talentu govori i to da mu je menadžer Pere Guardiola, Pepov brat.

    U kratkom razgovoru za Index Altamira je objasnio razloge ovog senzacionalnog transfera.

    Kako se osjećaš u Zagrebu?

    Sjajno. Kratko sam ovdje, ali dovoljno da bih vidio kako je grad jako lijep, a ljudi ljubazni. U klubu su me divno primili i čine sve da se što prije aklimatiziram.

    Što očekuješ od igranja u HNL-u?

    Hrvatsku ligu vidim kao prvu stepenicu moje profesionalne karijere, koja će mi dati dragocjeno iskustvo igranja i sazrijevanja u dobrom i jakom prvenstvu. Želim pomoći momčadi da ostvari odlične rezultate i uživati.

    Znaš li išta o hrvatskoj ligi?

    Posljednje godine pokazale su da je to sjajna liga za razvoj i sazrijevanje mladih igrača.

    Jedan tvoj sunarodnjak je najbolji primjer za to?


    Dani Olmo je najveći dokaz koliko je HNL i njeni klubovi sjajno mjesto za pokazati se i dokazati najvećim europskim klubovima.

    Menadžer ti je čovjek sa slavnim prezimenom i bratom. Što ti je Pere Guardiola rekao, gdje dolaziš?

    Čim je došlo do kontakta s Lokomotivom, odmah mi je rekao da su Hrvatska i njena liga prava mjesta za mene.
  • deda
    32.7k
    Poštovani forumaši,

    cijelo jutro sastavljam obraćanje vama, napisao sam 3 stranice i sve na kraju bacio u koš. Što više riječi to ću manje reći. Zato ću biti kratak.

    Zona Dinamo za glavni cilj ima promicanje ljubavi prema Dinamu, njegovoj povijesti, ali sadašnjosti i budućnosti. Tužan sam i razočaran, iskreno suze su mi u očima jer imam osjećaj da ne uspijevamo tj. da gubimo bitku.

    Ukoliko smatrate da Zona Dinamo nije potrebna u eteru molim vas da nam kažete kako bismo ugasili cijelu ideju.

    Hvala lijepa,

    Deda
  • Morales7
    184
    Menalo u tursku ( Konyaspor) pišu turci
  • Dudu
    2.6k
    Kome trebaju krila u modernom nogometu :nerd:
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ima smisla transfer, no onda opet ostajemo samo na Orši i Marinu? pretanko po meni, al jbg naš trenerski mag se očito dogovorio sa sportskim direktorom nešto. Čujem da imaju dobru suradnju. :lol:
  • Infinity
    16.4k
    Nisam nikad bio ni za dovodjenje doticnog. Sretno mu bilo.
  • xavier
    12.1k


    Ni ja ne smatram da je Menalo na potrebnoj razini da mi nam trebao, ali imam dojam da će klub rasprodati sva krila kako bi Marin dobio potreban prostor.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions