• marcio amoroso
    32.4k

    Oni u zadnjem mogu tek.
  • Somport
    556
    Aa ok skužio, hvala.
  • Somport
    556
    Da sam nasljedio duhan od starog, od karcinoma bi umro nakon ove drame danas.
  • Majki2111
    2.6k
    Opet se pokazuje da smo bolje igrali s 10 neg 11 igrača. Nismo uigrani još. Ima prostora. Ko i sa Bjelicom. To isto nije bajno izgledalo. Sjetimo se protiv Hapoela u gostima i kolko tolko protiv Astane u gostima. Saburtalo isto.
  • Ero
    934
    toni zivkovic.
    Kad je Dinamo igrao protiv anderlechta u Belgiji, namjerno je nosio ljubičastih džemper, ne bi baš rekao da je slučajno.
  • reziser
    6.4k
    Nek smo prošli dalje da se možemo opet živcati
    A već sam bio spreman se pozdraviti s ovom sezonom
  • Carrasco
    4.1k
    ISPRIČAVAM SE DAMIANU KADZIORU I SVIM NJEGOVIM FANOVIMA, OKEJ?
  • Somport
    556
    Ma komentatore ili stišat ili promjena iz muških u ženske, Ameri su skužili u čemu je caka :cool:
  • reziser
    6.4k
    Idemo dalje. To je jedino bitno. I iz ove tekme izvuć pouke
  • cron1ck
    1.6k
    Nije mi jasno zasto je vadio Ivanuseca tako rano, po meni do te zamjene bio najaktivniji i najbolji igrac na terenu
  • Simpatizer52
    8
    Za prvi post na Zoni pozdrav svima i pohvale za Gvardiola.... Osim dobrog penala fakat je odigral sigurno, odlucno i dobro nakon ulaska... Još cvrsci stav nego do sad: odlucan, cvrst i samouvjeren!
  • Bosna86
    11.6k
    Stojanović je lujka u glavi, ali je nas daleko najspremniji igrač... Penal sam bio siguran da fula, vrhunski izveo
  • LovroZG
    1.3k
    Sjetimo se protiv Hapoela u gostima i kolko tolko protiv Astane u gostima. Saburtalo isto.Majki-Papi2111

    Nije to ni blizu ista stvar. Protiv Hapoela su se zajebavali prvo poluvrijeme, a u drugom dominirali i skoro okrenuli tekmu. Protiv Astane i Saburtala su se čekale i dočekale kontre dok je obrana osigurala čistu mrežu.

    Danas pak obrana nije bila dovoljno koncentrirana. Previše grešaka i gluposti. Penal po pravilima koja zabranjuju duplu kaznu nije bio za crveni, al jbg.

    Prema naprijed je to još bilo ok. Petković bezveze zasro na kraju. Prezaigrano je otišo u dribling, a više trener nije Bjelica da ga disciplinira. Njegovu spremu ne bi komentiro jer ga ipak nije bilo dva mjeseca.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Dobrodošao na zonu :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.