• xavier
    12.1k


    Ali Kastratiju je obećano mjesto startera kako bi ga se namamilo iz gradskog rivala.

    Kako mu sad objasniti da će igrati tamo neki Messi? Što je taj napravio u HNL-u?
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Kako mu sad objasniti da će igrati tamo neki Messi? Što je taj napravio u HNL-u?xavier

    Gle Messi je već u godinama, dovodi se kao zamjena. Joker s klupe. Tako da ne bi trebalo biti problema nikakvih.
  • Carrasco
    4.1k
    Neka onda mene dovedu, neću se šetat i neću glumit zvijezdu, respektirat ću klub i dres. Zašto ga hejtam? Prvo ne volim takve igrače, igrače koji na utakmici neće napraviti apsolutno ništa dobro i onda će uvaljati neki gol protiv Istre il Intera i dobit će epitet ključnog igrača Dinama. Dalje, u uzvratu protiv Benfice je odigrao kao najveća pičketina, kao da ga nije bilo na terenu ( toliko o nešetanju po terenu) I za sam kraj, kad toliko nekog ne voliš dolazi utakmica protiv Sahtara i 90 minuta i njegov veličanstveni ulazak umjesto Petkovića, kao da sam znao šta će se desiti kad sam vidio da je ušao umjesto Petka... vjerojatno jer je dominantniji u skoku od Petkovića,a ne zato što je Bjelica bio zacopan u njega( vjerojatno jedina greska Bjelica u dvije godine) dalje ne trebam da pričam.
  • NORTE
    11.5k
    Zašto ga hejtam? Prvo ne volim takve igrače, igrače koji na utakmici neće napraviti apsolutno ništa dobro i onda će uvaljati neki gol protiv Istre il Intera i dobit će epitet ključnog igrača Dinama.Carrasco

    Carasco > Kadzior & Bjelica
  • Crusades1986
    12.5k
    Kad ćeš se ti šetat po terenu i sudjelovat u 42 gola Dinama neka te slobodno dovedu, ja neću imat ništa protiv :wink:
  • Carrasco
    4.1k
    Vjerojatno bi ubo jednu asistenciju kao i on u Europi, a to što bi sjebo sve ostalo koga briga...
  • xavier
    12.1k
    @Carrasco

    Ovo što ti pišeš je toliko nevjerojatno da je neka sasvim nadrealna dimenzija. Usporedio bih s to s često neshvatljivim omalovažavanjem Gojaka, ali ovo tvoje je sasvim nova razina.
  • Papastrumf
    12.4k

    Vjerojatno je i Damian isto tako zabrinut jer ti na forumu pišeš da je on HNL igrač, a čovjek upravo potpisao za španjolskog premierligaša i igrat će protiv Reala, Barce i Atletica.
  • Carrasco
    4.1k
    Jako glup komentar. Vjerojatno su onda svi igrači Dinama zabrinuti kad ih kritiziramo jer eto puni su ko brod i boli ih rac.
  • Eduardo
    20.3k
    OK, rekao si što misliš, a sad prestani s trollanjem jer ulaziš u kategoriju spama.

    Meni je Kadzior prirastao srcu, unatoč tomu što nema kvalitetu za jače europske utakmice i unatoč 'pretjeranom' simuliranju i naglašavanju svakog kontakta. Za HNL je on odličan igrač što je dokazao u ove dvije sezone. Dok su drugi često imali HNL boliku***nu, posebice protiv slabijih protivnika on je uglavnom rješavao takve utakmice i bio medju boljima na terenu. Najviše što cijenim kod njega je njegova požrtvovnost. Ne bira utakmice i uvijek daje sve od sebe. Takvi igrači su potrebni, ali ne i nenadoknadivi. Europa je pokazala njegove limite, ali ponavljam, top igrač za HNL. Na kraju krajeva on se igrama u Dinamu izborio za mjesto u reprezentaciji Poljske što ipak ima neku težinu koliko god ga neki pokušavali omalovažavati.

    JBG, ne možemo na svakoj poziciji imati po dvije klase tipa Olmo, Orša ili Petko.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Dečko ovdje nema vrijeđanja.
    To svoje “glup” ostavi za negdje drugdje jer se inače nećeš tu dugo zadržati.
  • Carrasco
    4.1k
    Rekao sam glup komentar, a ne da je on glup. Pozz
  • deda
    32.7k
    Ajde smirite se
  • IstokKa96
    692
    Pozdrav svima! Citam vas vec dugo, od neki dan i registriran pa da se ukljucim malo...smatrate li mozda realnim 'povratak' Izeta u prvu ekipu nakon danasnjeg transfera?
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Nema šanse po meni, već je poslan u drugu ekipu i totalno nepoštovanje prema klubu pokazuje što čak ni Dalton ne tolerira valjda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions