• reziser
    6.8k
    doći će uskoro lokalni izbori pa će opet biti praznih obećanja. dok stadion nebude GOTOV ništ ne vjerujem
    sad je došlo do tog da me ne jebe ni dal je na maxu ni veličina....hoću novi stadion, natrkiveni, s tribinama do terena
    kritertiji su jako pali

    ali bojim se da nebumo tak skoro dočekali bilo kaj, osim obećanja za glasove
  • Sibirski plavac
    1.9k
    Da je zapad još proglašen trajno neupotrebljivim još bi povjerovao da bu se neš pokrenulo.No,kak neki vele,prvo se na vlasti u gradu i državi trebaju desit promjene da nečeg bude.Ajde barem postoji nada da će Banditos izgubit lokalne izbore,no pitanje je hoće li njegovom nasljedniku stadion biti u planovima.
  • reziser
    6.8k
    ako banditos izgubi, (nadamo se), tek će se onda vidjeti rupe u gradskom proračunu
  • Sibirski plavac
    1.9k
    Još ako pobjedi netko drugi opet bu neki građani vrtili spiku "jebo vas stadion ima bitnijih stvari".Kužim da ih ima,ali i stadion je sigurno među bitnijima.Da ne spominjem da ak bu nakon izbora i dalje bilo korone to će biti sjajan izgovor da se niš ne pomakne.Već sam rekao,čim nisu 2018 nakon onakvog uspjeha ništa napravili,kako očekivati da će išta napraviti u vrijeme jebene svjetske pandemije(ponavljam,to bu im možda bio izgovor)
  • Infinity
    16.5k
    Previse je tu interesa. Da nije Grad bi davno dao Dinamu zemljiste na 50-100 godina i garanciju da ce dobiti sve dozvole u najkracem roku. To bi cak bio idealan scenarij, jer bi onda ovi nasi iz uprave morali da nadju novi argument, tj. novu izliku. Ovako mogu kakiti po gradu koliko im volja, potpuno nebitno sto dosta ljudi zna da dzaba kake.
  • Kwedi
    3.8k
    Pa Grad je i nudio zemlju negdje drugdje, nakon SP-a licitiralo se s dve lokacije di bi igrao Dinamo na nacionalnom stadionu.

    Samo svi, Grad i klub i navijači žele Maksimir makar nema nikakve računice, odnosno jedino su tu navijači naivci dok ovi gledaju kak da drugi plati,a oni imaju korist te zato je u kurcu sad stadion te bude i dalje.

    Da izbanaliziram; dođe novi na vlast i veli:

    "evo, dajemo vam zemlju, dozvole - sutra krenite graditi sami, stadion kakav vam paše, mi vas ne budemo zajebavali s ničim"

    desilo bi se:

    a) ne damo Maksimir; navijači zbog iracionalnosti u odnosu prema lokaciji ili Uprava "ne fala, mi bi Maksimir" jer bi ga morali u suprotnom sami platiti

    b) nek nam Grad napravi (jer iskustvo gradskog financiranja i ulupanih milijuna zadnjih dvadesetak godina nije dovoljno)
  • og1986
    2.9k
    Pa Grad je i nudio zemlju negdje drugdje, nakon SP-a licitiralo se s dve lokacije di bi igrao Dinamo na nacionalnom stadionu.Kwedi


    Mislim da je ovo bio samo spin. Nešto tipa "evo mi drage volje vam dajemo lokaciju a vi nećete/ ne možemo se dogovoriti". Samo mazanje očiju dok se ne podijeli lova koja je primljena sa svjetskog.

    Pogotovo sada nakon potresa nema nikakve računice graditi negdje drugdje stadion. Maksimir se mora rušiti i oko njega ima dovoljno mjesta za kamp i druge potrepštine.

    Ovaj argument trebamo vrtiće/bolnice pizde materine. Samo reći da se od talenta koji se stvori u kampu od poreza na kupnju, plaću, sponzore itd. Će se u budućnosti moći napraviti bolnice. A u suprotnom ne.

    Iskreno pošto sam donekle mlad nisam upoznat sa svim segmentima Dinama, stadiona i Bandića i borbe za stadion. Jedino mi se u glavi vrti ona rečenica "ako nema stadiona u godinu dana pljunite mi u usta".

    Svi su govorili da će Mamić izgubiti nešto moći kada prođe Kolinda i Bandić sa vlasti.

    A ovo da savez, Dinamo i hrv nema novaca za stadion je poeni čista laž i glupost.
  • reziser
    6.8k
    Istočna tribina maksimirskog stadiona trajno neupotrebljiva
  • marcio amoroso
    36.8k

    Šta je sa mojim i dedinim imenom na sjedalici? :joke:
  • reziser
    6.8k
    Nema ni mojeg na zapadu :joke:
  • og1986
    2.9k
    Bitno da je loža upotrebljiva :grin:
  • reziser
    6.8k
    samo nema vise cateringa
  • og1986
    2.9k
    Prošverat će se nešto.
  • SAS1987
    14.8k
    Stadion je toliko jeftin za grad poput Zagreba da je to nesto nevjerovatno. A jos je dugorocno jedna od profitabilnijih zgrada.

    Znate koliko grad Zagreb godisnje trosi na kulturu? Oko 80 milijuna €. Na 10 godina je to 800 000 000€. Znaci love za ima. A kao nema se 60 000 000€ (a to moze biti i npr 30 grad, 30 klub).

    Kao sto je vec Infinity napisao prije par posta, nije problem u lovi, problem je zbog razlicitih lopovskih interesa svih strana. Bile su neke price da je bandic forsirso Blato jer imaju njegovi frendovi tamo zemljište.

    Stadion ce se graditi tek kada uefa zabrani igranje ili/i dinamo te grad zagreb dobiju kvalitetan managament.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.