• Mali dioničar
    15.5k


    Nisam na fejsu pa nemam pojma, ali meni je super zbog odlične faktografije. Sve kaj autor piše o Bobanu i ekipi je, jasno, subjektivno i kao takvo uzimam.

    Ali da nema hrpu zanimljivih činjenica iz povijesti Dinama, to baš ne bih rekao.
  • Mali dioničar
    15.5k
    konstantnih podjebavanja zone i sveg ostalog na fb.Guinness

    Možda je Majki? :smile:
  • Guinness
    2.2k
    Sve kaj autor piše o Bobanu i ekipi je, jasno, subjektivno i kao takvo uzimam.Mali dioničar

    Pišu o Građanskom i svakom trećom objavom se pokušavaju pravit pametni i kažem u par trenutaka su stavljali objave sa zone i otvoreno podjebavali pa ono... Moguće da je neki kalibar mozga kao što si gore naveo, ne bi me puno iznenadilo.
  • Mali dioničar
    15.5k
    S obzirom na to da je Gradjanski temeljito opran, znamo da nije nitko iz kluba.
  • deda
    32.8k
    Ne vjerujem da bi se dečki tu uključivali baš zbog razlike u stavovima nas iz Zone i njih.
  • deda
    32.8k
    Ali rade odlican posao što se tiče faktografije.
  • marcio amoroso
    36.8k
    konstantnih podjebavanja zoneGuinness

    Možda zato jer smo otvoreno i javno rekli da mamićevci i njegovi istomišljenici nisu dobrodošli kod nas.
    Kad je ta objava išla na fejs mnogi su nam to zamjerili i bila je velika diskusija o tome.
    Dobro je što je to stav svih nas iz moderature i više nego čvrsto stojimo iza njega.
  • Guinness
    2.2k
    U zadnjih par mjeseci kompleski su im proradili oko Građanskog i povijesti kluba prije '45... Stavljali objave zone i komentirali.

    Ovo da takvi nisu dobrodošli neću uopće komentirati, mislim da niti na jedan forum psihopati nisu dobrodošli samo što se to očito kod nas moralo posebno naglasiti iz nekog razloga.
  • marcio amoroso
    36.8k

    Uuuu, na neke forume su itekako dobrodošli, samo je to druga i nebitna tema. Ovdje je stav jasan, kome se ne sviđa široko mu polje.
  • agramZ
    2.5k
    nisu oni mamicevci, ali su podjebavali zonu zbog gradjanskog.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Zona iznosi jasne činjenice oko Građanskog, to nisu ničiji stavovi nego jasne činjenice. To što neki ne znaju povijest kluba za koji navijaju je druga pjesma.
  • agramZ
    2.5k
    toliko su jasne da su navijaci dinama podjeljeni oko tog pitanja.
  • marcio amoroso
    36.8k
    navijaci dinama podjeljeniagramZ

    Ne samo oko toga.
  • Guinness
    2.2k
    toliko su jasne da su navijaci dinama podjeljeni oko tog pitanja.agramZ

    "navijači" su podijeljeni i oko mamića pa jel se treba šta komentirati i reći dodatno?

    Činjenice su činjenice, crno na bijelo. Amen. To što se nekome digo kurac i ne sviđa mu se činjenično stanje stvari je njegov problem koji treba riješiti sam sa sobom. Ne komentiram tu samo povijest i podijeljenost po tom pitanju već općenito...
  • NORTE
    11.6k
    U zadnjih par mjeseci kompleski su im proradili oko Građanskog i povijesti kluba prije '45..Guinness

    Zašto misliš da ih je više a ne jedan čovjek? Uopće ne pratim te komentare, ali me baš zanima zašto neki navijači Dinama ne bi smjeli napisati svoje mišljenje o tome da povijest Dinama počinje '45., sve prije je bio Građanski i da prave poveznice nema... Činjenice na stol ko ih ima, ja sudit neću jer nisam ni svjedok niti znam dovoljno, ali neću nikom nametat ni '11. ni '45.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.